Rekonstrukce domu

Půda není jenom provizorní skladiště nepořádku. Využijte ji naplno

Je stále více domů, kde si jejich majitelé zvykli využívat půdu pouze jako skladiště mnoha nepotřebných věcí. Ty se zde hromadí a z půdy se tak stává nevzhledná a v tuto chvíli téměř nevyužitelná část například činžovního domu. Důvodem je to, že řada majitelů, stejně jako bytových družstev nemá na případné zvelebení a rekonstrukce peníze. Jedno řešení však přeci jen existuje a najdete ho na webu www.pudypraha.cz. Tato společnost se specializuje na půdní byty a tak nabízí nejenom řešení pro současné majitele různých typů domů. Dokáže zajistit i zajímavé bydlení jednotlivcům či rodinám jakéhokoliv věku.

Jak svou půdu zvelebit?

Postup je v tomto případě velmi jednoduchý. Stačí kontaktovat danou společnost, díky které můžete na části půdy výrazně vydělat. Dojde totiž primárně nejenom k její stavební úpravě. Čekat můžete třeba:

  • Rekonstrukci střešního pláště a komínových těles
  • Výstavbu osobního výtahu a výměnu stoupacího vedení plynu
  • Výměny oken a balkonů ve všech prostorách domu
  • Rekonstrukce společných prostor bytu a výměny elektro
  • Opravy pouliční a dvorní fasády

To vše jenom proto, že se chcete zbavit nevzhledné půdy a využijete tak možnosti toho, aby aktuálně nevzhledné půdní prostory nabídly nové možnosti využití. Půjde o rekonstrukci za účelem vzniku nových bytů. Ty jsou dnes velmi vyhledávané.

Půdní byt si můžete také koupit

Pokud půdu nemáte, ale patříte do skupiny těch, kteří touží po daném bytě, nemusíte zoufat. Výše uvedená firma realizuje i prodej půdních prostor. Jelikož majitelů, co svou půdu výměnou za rekonstrukci objektu nabídne, je více než dost, máte z čeho vybírat. A kde konkrétně hledat právě půdní prostory? Praha je tím místem, kde zklamáni nebudete. Dnes jsou půdní vestavby ideální možností, jak vytvořit vskutku moderní a stylový byt, na který budete moci být hrdí. Nevěříte? Prohlédněte si nabídku.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.