Garáž

Nevíte, kam s pneumatikami? Uskladněte je jako v pneuservisu!

Bydlíte na zámku? Pak vám zřejmě problémy s nedostatkem úložného prostoru nic neříkají. V opačném případě patříte mezi většinu, která po čase řeší každý centimetr krychlový. Bydlení není nafukovací a dříve nebo později nastane fáze, ve které budeme muset uskladnit více věcí, než které náš domov pojme. A nejinak je to i v případě garáže. Ty jsou na tom kolikrát ještě hůře než bydlení samotné.

Udělejte z překážkové dráhy útulnou klícku

Připadá vám, že vaše garáž vypadá jako překážková dráha? Není divu – automobil, jízdní kola všech rodinných příslušníků, motorka a spousta dalších artiklů ukousnou drtivou většinu místa. Některé věci však přeci jen lze uskladnit efektivněji tak, aby nepřekážely a přesto jsme je měli neustále k dispozici – pneumatiky.

V případě většího vozového parku je počet náhradních pneumatik nezanedbatelný. Dva vozidla na jednu rodinu už dávno nejsou výjimkou a osm pneumatik, které čekají na sezónní přezutí, se v malé garáži rozhodně neztratí. Nemáte-li v plánu stavět překážkovou dráhu, pořiďte si na ně regále!

Regále ne pneu využívají pneuservisy, ale stejnou službu udělají i ve vaší garáži. Ušetří vám spoustu místa a vyhnete se uskladnění pneu mimo garáž. Regál by ovšem měl splňovat hned několik kritérií – musí být stabilní, odolný a snadno se demontovat. Vysoká nosnost je v případě pneumatik samozřejmostí.

Regály na pneu, které vás nezradí

Nechcete-li při výběru regálu šlápnout vedle, vsaďte na prověřené policové regále, které téměř dvě dekády vyrábí společnost KREDIT SK – REGALSISTEM. Regálové systém využívají sklady, prodejny, archivy, pneuservisy, autodílny, ale jeví o ně zájem i domácnosti.

Regál si můžete na webu regalsistem.cz sami nakonfigurovat tak, aby odpovídal vašim představám a dispozicím garáže. Pro pneumatiky je určena řada SUPER 123, která se vyrábí z kvalitní certifikované oceli. Je odolná vůči oděru a mechanickému poškození a díky kvalitní povrchové úpravě vypadá dobře i po letech.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.