Uncategorized

Půdní vestavba – cesta k osobitému bydlení s unikátní atmosférou

Dokonalé bydlení – jak vlastně vypadá? Každý z nás má svou vlastní představu, ale jeden požadavek je vesměs společný. Ať už jde o byt nebo dům, nikdy nepohrdneme osobitou atmosférou, která příbytek alespoň do jisté míry odliší od zavedených standardů. A způsobů, jak originality dosáhnout, je opravdu velmi mnoho. Můžete sáhnout po osobitých bytových dekoracích, nebo jít ještě dál a v rámci rekonstrukce pozměnit vnitřní dispozice.

Co je to půdní vestavba a proč je v posledních letech “v kurzu”?

A protože žádné bydlení není nafukovací, stoupá zájem o půdní vestavby. Jde o výstavbu bytu do jinak nevyužívaného půdního prostoru bez zásahu do roviny střechy, přičemž výsledkem je nový obytný prostor s netradičními dispozicemi a tedy i unikátní atmosférou. Pokud po rozšíření obytné plochy toužíte i vy a máte k dispozici nevyužitou půdu, směle do toho. Počítejte však s tím, že půdní vestavba bývá náročnější na zařízení a zřejmě se nevyhnete nákupu nábytku na míru jejím dispozicím. Ale ani to není vysoká daň za to, že získáte jedinečný prostor, ve kterém budete rádi trávit čas. Z šikmin, trámů, střešních oken a dalších atypických prvků si nic nedělejte a naopak je využijte jakožto přednosti a dominantní prvky nového interiéru.

Půdní vestavba 2

Půdní vestavby nevznikají jen v rámci rozšíření bytových jednotek, ale také jako samostatné byty a pokud se projektu chopí zkušená stavební společnost, vznikne plnohodnotné a vysoce komfortní bydlení. Obyvatelé půdních bytů většinou získají i benefity v podobě kouzelného výhledu na panoráma města či terasy. V rámci rekonstrukcí půdních prostor vznikají také ateliéry a kanceláře a to především v Praze a dalších historických městech.

Hledáte stavební firmu, která realizuje půdní vestavby v Praze a okolí?

Pokud vás možnost jak získat osobité bydlení zaujala natolik, že jste se rozhodli investovat do půdní přestavby, obraťte se na stavební společnost Petr Mucha, která se na rekonstrukce půdních prostor specializuje. Prvním krokem je odborná konzultace, v rámci které si projektant vyslechne vaše představy a přání a navrhne optimální řešení. Po schválení následuje samotná realizace, v rámci které je kladen důraz na dodržení technologických postupů a výběr vhodných stavebních materiálů.

Realizace půdní vestavby je náročná a je nezbytné, aby byl zohledněn stav objektu (především statika) a vyřešena izolace. Spolupráce s profesionály však vede k perfektnímu výsledku, který bude odpovídat vašim představám. Chcete-li se podívat, jak může vaše nové bydlení vypadat, doporučujeme fotogalerii realizací na www.petrmoucha.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.