Provoňte své oblečení parfémem Choé

Jaro klepe na dveře a nám ženám nezbývá, než provést jarní úklid. Ten se netýká jen haraburdí v komoře a ve sklepě, ale především šatníku. Vaše šatní skříň určitě obsahuje modely, které už na sebe nevezmete. Nenechte, aby je prožrali moli a raději jim dopřejte důstojnou smrt. Do butiků přichází zcela nové kolekce, které jen čekají na to, až si je pořídíte. Udělejte si radost a kupte si nový kostýmek. Využijete ho nejen v práci či ve společnosti, ale i na nákupech nebo procházce po městě. Budete vypadat elegantně za všech okolností. K modernímu kostýmku neodmyslitelně patří osobitá vůně. Co by to bylo za dámu, která by nevoněla?

Který parfém je ten nej?

Úkol číslo dvě již není tak jednoduchý, jako výběr nového oblečení. Vybrat dokonalou vůni, která je dostatečně pronikavá, ale zároveň neodradí, není lehké. Na trhu je celá řada kvalitních parfémů „profláklých“ značek, jako je Hugo Boss, Bruno Bananni, Mexx a podobně. Je jich skutečně mnoho a vybrat si mezi nimi svého favorita zabere spoustu času. Nejhorší na tom je, že když jednou začnete zkoušet testery, brzy bude váš čich tak otupen směsicí vůní, že nerozená Bananniho od obyčejné voňavky za pár korun. Což takhle jít najisto a vybrat si parfémy, které byly navrhovány společně s textilními návrhy. Už jste slyšeli o Chloé?

Znáte parfémy Chloé?

Značka Chloé spatřila světlo světa již v roce 1952, ale byla spojována pouze s módním světem. Společnost založila poměrně extravagantní módní návrhářka Gaby Aghion, která navrhovala jedinečné kreativní modely. Společnost prošla dlouhým vývojem a až v roce 2001 začala vyrábět první kosmetiku. Ani ta nepadla daleko od stromu a snoubila se s aktuální kolekcí oblečení. Od té doby se na prodejní pulty dostalo velmi mnoho unikátních vůní, které si vydobyly čestné místo mezi nejpopulárnějšími značkami. Typický parfém Chloé se může pochlubit svěží vůní květin, tedy především růží. Parfémy Chloe jsou velmi vyvážené a neurazí ani konzervativnější dámy. Na druhou stranu jsou velmi osobité a můžete si být jisté, že udělají dojem na všechny, s kterými se během dne setkáte. Až si na vás někdo vzpomene, jistě si vaši přítomnost spojí s příjemnou vůní růží či levandule.

Publikováno: 11. 03. 2012

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: chloé | kosmetika chloé | luxusní parfémy | parfémy | parfémy chloé | parfémy růže | parfums.cz