Na co dbát při pořizování firemního textilu z velkoobchodu?

Není žádným tajemstvím, že sjednocený pracovní oděv buduje firemního ducha a pomyslně stmeluje zaměstnance. Z toho důvodu byste jeho výběru měli věnovat patřičnou pozornost. Pořídíte-li oblečení z pohodlných materiálů a výbornými funkčními vlastnostmi, nebudou brát zaměstnanci jeho nošení za trest. Nýbrž naopak.

Dbejte na kvalitu

Kvalita je vskutku stěžejním kritériem, podle něhož byste měli volit vhodného dodavatele. V každém případě upřednostněte tuzemského výrobce, jímž je například https://www.xfer.cz/sluzby, jenž se v oboru firemního, reklamního a sportovního textilu pohybuje na českém trhu už více jak 20 let. Kvalita jeho produktů ve srovnání s čínským importem je neporovnatelná. Svědčí o tom nejen výběr použitých materiálů, ale též preciznost zpracování.

Všímejte si detailů

V jakékoliv profesi jsou velmi oblíbená trika, a to s krátkým i dlouhým rukávem. Na adrese https://www.xfer.cz/tricka/dlouhy-rukav naleznete kromě standardních bavlněných trik též modely s příměsí elastanu, polyesteru a viskózy, které zpříjemňují nošení. Navíc tričkům dodávají funkční vlastnosti, jimiž jsou prodyšnost, nenasákavost a nemačkavost. Co se týče zpracování, životnost trik prodlužují zesílené švy a dvojité prošití rukávů či průkrčníku. Nezanedbatelným parametrem je gramáž, neboť ta se velkou měrou podílí na kvalitě textilu. Čím je vyšší, tím je oblečení více odolné vůči opotřebení každodenním nošením.

Objednávka během pár minut

Firemní oblečení objednáte velice jednoduše pomocí online objednávky. Můžete využít i zakázkové výroby, díky níž svým zaměstnancům dopřejete oděvy na míru. Navolíte si materiál, střih, barvu a dokonce potisk. Ten se realizuje na základě grafického podkladu v křivkách. Samotná výroba se započne až po vašem odsouhlasení vzorku.

Publikováno: 28. 10. 2022

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam