Móda

Na co dbát při pořizování firemního textilu z velkoobchodu?

Není žádným tajemstvím, že sjednocený pracovní oděv buduje firemního ducha a pomyslně stmeluje zaměstnance. Z toho důvodu byste jeho výběru měli věnovat patřičnou pozornost. Pořídíte-li oblečení z pohodlných materiálů a výbornými funkčními vlastnostmi, nebudou brát zaměstnanci jeho nošení za trest. Nýbrž naopak.

Dbejte na kvalitu

Kvalita je vskutku stěžejním kritériem, podle něhož byste měli volit vhodného dodavatele. V každém případě upřednostněte tuzemského výrobce, jímž je například https://www.xfer.cz/sluzby, jenž se v oboru firemního, reklamního a sportovního textilu pohybuje na českém trhu už více jak 20 let. Kvalita jeho produktů ve srovnání s čínským importem je neporovnatelná. Svědčí o tom nejen výběr použitých materiálů, ale též preciznost zpracování.

Všímejte si detailů

V jakékoliv profesi jsou velmi oblíbená trika, a to s krátkým i dlouhým rukávem. Na adrese https://www.xfer.cz/tricka/dlouhy-rukav naleznete kromě standardních bavlněných trik též modely s příměsí elastanu, polyesteru a viskózy, které zpříjemňují nošení. Navíc tričkům dodávají funkční vlastnosti, jimiž jsou prodyšnost, nenasákavost a nemačkavost. Co se týče zpracování, životnost trik prodlužují zesílené švy a dvojité prošití rukávů či průkrčníku. Nezanedbatelným parametrem je gramáž, neboť ta se velkou měrou podílí na kvalitě textilu. Čím je vyšší, tím je oblečení více odolné vůči opotřebení každodenním nošením.

Objednávka během pár minut

Firemní oblečení objednáte velice jednoduše pomocí online objednávky. Můžete využít i zakázkové výroby, díky níž svým zaměstnancům dopřejete oděvy na míru. Navolíte si materiál, střih, barvu a dokonce potisk. Ten se realizuje na základě grafického podkladu v křivkách. Samotná výroba se započne až po vašem odsouhlasení vzorku.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.