Pro kutily

Potřebujete svářečku do dílny, ale nevíte, jak vybrat tu správnou?

Zařizujete novou dílnu a došli jste k závěru, že se neobejdete bez svářečky? Nabídka je velmi pestrá, ale pokud netušíte, po jakém typu sáhnout, můžete snadno šlápnout vedle. Ty nejlevnější modely si lze pořídit i za méně než dva tisíce, nicméně cena rozhodně není jediný rozhodující faktor. Mnohem důležitější jsou výkon a účel využití. Budete-li svářet pravidelně, zcela jistě se vám vyplatí investovat do kvalitního zařízení.

K čemu budete svářečku využívat?

Vhodně zvolená svařovací technika je “must have” téměř každé profesionální dílny, ale stejně dobře se hodí nadšeným kutilům, kteří ve svém volném čase zvelebují bydlení či vyrábí zlepšováky všeho druhu. Se svářečkou vyrobíte plot, svaříte branku nebo třeba konstrukci pro skleník. A samozřejmě ji využijete při opravách svého vozu.

Svářečka

Šikovný kutil dokáže se svářečkou téměř cokoliv.

Pokud se v sortimentu svářeček nevyznáte, vyplatí se vám navštívit specializovanou prodejnu. Kvalifikovaný prodejce vás na základě specifických požadavků nasměruje na vhodný model, případně vám jich doporučí více a usnadní vám rozhodování.

Bezradní však nemusíte být ani při nákupu přes internet. Stačí se obrátit na specializovaného prodejce jako svartop.cz. I ten vám ochotně poradí a doporučí příhodný typ svářečky. Na webu navíc umožňuje praktické porovnání parametrů – díky této funkci se okamžitě dozvíte, která svářečka odpovídá vašim požadavkům.

Jaké typy svářeček pro běžnou práci?

Při procházení sortimentu svářeček narazíte na označení MMA, MIG-MAG a TIG. Co přesně znamenají?

  • Svářečky typu MMA využívají obalované svařovací elektrody a fungují na bázi ručního svařování elektrickým obloukem.
  • Typ MIG-MAG svařuje přidáváním materiálu do místa sváru.
  • TIG využívá teplo, které se uvolňuje ze zapáleného elektrického oblouku.

Je vám problematika výběr svářečky o něco jasnější? Tak teď už si jen vybrat správný model – CO2 svářečka za dobrou cenu na vás čeká na svartop.cz, kde vám s hledáním ochotně poradí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.