Interiér

Proměňte svou koupelnu stylově a levně

Koupelnový prostor nemusíte rekonstruovat, abyste dosáhli maximální přidané hodnoty tohoto prostoru. Pojďte se s námi podívat na užitečné tipy, se kterými si zajistíte příjemný prostor vaší koupelny, která konečně prokoukne. Jak na to?

Zrcadlo, do kterého je radost pohledět

Stačí změnit drobný prvek v místnosti a poznáte, jak moc můžete získat. LED zrcadla se pro svou praktičnost i nádherný vzhled stávají oblíbenou součástí všech moderních koupelen. Zatímco ve večerním světle se vám podaří skvěle odpočinout během vaší relaxační koupele, při ranním vstávání vás potěší tlumené světlo a vaše ráno bude pozvolna a přirozeně plynout. LED zrcadlo má možnost individuálního nastavení intenzity světla, při které bude vaše hygiena i úprava skutečně příjemná.

Stačí změnit dvířka nábytku

Je nábytek ve vaší koupelně již starší a chtělo by to změnu? Pokud se zatím nechystáte na výměnu nábytku, pomozte si svépomocí. Objednejte pouze nábytková dvířka a zbytek skříňky oblepte pomocí fólie na nábytek. Zajistíte si tak zcela novou podobu nábytku v koupelně, který konečně získá sjednocující ráz. Je libo klasická bílá barva, se kterou se vám podaří prostor vaší koupelny ještě o něco zvětšit? Změňte podobu vaší koupelny tímto snadným krokem.

Všechno ven

Styl vaší koupelny dokážete významně ovlivnit také množstvím kosmetických produktů, které budou neustále na očích. Všechno vložte do prádelního koše a přemýšlejte, zda konkrétní přípravek skutečně potřebujete a používáte. Pokud ano, vložte jej do skříňky s novými dvířky. V prostoru vany či sprchového koutu tak bude skutečně uklizeno. Přebytečnou kosmetiku darujte lidem ve svém okolí. Poté už stačí utřít prach a sjednotit podobu textilií. Když budou ručníky, osušky i koupelnová předložka ve stejných barevných tónech, podoba vaší koupelny se nadobro promění.

Styl není o financích. Stačí, když změníte některé prvky ve vaší koupelně. Už se těšíte na proměnu?

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.