Interiér

Skleněné prvky do moderního interiéru patří. Víme, kdo to se sklem opravdu umí!

Toužíte po exkluzivním bydlení, které jde ruku v ruce s moderními trendy, ale zároveň vyžadujete něco nadčasového? V tom případě se nebraňte přítomnosti skla. Odhoďte obavy z křehkosti, protože po speciální úpravě vydrží téměř vše. V posledních letech se v interiérech stále častěji objevují celoskleněné dveře a stěny, schodiště, sprchovací kouty a množství dalších skleněných prvků. Obrátíte-li se na zkušené řemeslníky z brněnské firmy Sklo Rosprim, nebudete litovat. Prozradíme vám, jaké jsou vaše možnosti!

Zasklívání nejen pro Brno

Sklenáři ze Sklo Rosprim se zabývají veškerými úpravami skla. Hravě zvládají laminaci, pískování, řezání a lepení, broušení a vrtání. Na své si přijdou i zájemci o kalená a izolační dvojskla, barevná a matová skla nebo neprůstřelná, žáruvzdorná a protipožární skla.

Sklo Rosprim vyrábí pochozí skla, skleněné podlahy, schodiště a zábradlí, sprchové kouty, obklady, celoskleněné dveře a stěny, zrcadla i akvária a terária. Problém nepředstavuje ani zasklívání nadrozměrných skel. Všechny výrobky jsou opatřeny příslušnými certifikáty včetně prohlášení o shodě.

Ať už jde o sériovou nebo zakázkovou výrobu, vždy se můžete spolehnout na rychlou a precizní práci. Skláři disponují moderní dílnou a některé práce provádí přímo u zákazníka.

Vytěžte maximum z dlouholetých zkušeností

Sklenářství Brno Rosprim působí na trhu již od roku 1993. Během své existence realizovalo nespočet menších i větších zakázek. Vybrané najdete na www.sklenarstvi-brno.cz ve fotogalerii referencí. Fotografie realizací zároveň poslouží jako bohatý zdroj inspirace.

Firma vám pomůže i v případě, kdy potřebujete akutně vyřešit nepříjemnou situaci. V rámci nonstop provozu zajišťuje zasklívání Brno, například po vloupání nebo havárii. Sklo Rosprim působí v celé České Republice a některé sklářské práce provádí přímo u zákazníka. Další informace zajímavé informace o skle najdete na firemním webu.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.