Interiér

Skleněné prvky do moderního interiéru patří. Víme, kdo to se sklem opravdu umí!

Toužíte po exkluzivním bydlení, které jde ruku v ruce s moderními trendy, ale zároveň vyžadujete něco nadčasového? V tom případě se nebraňte přítomnosti skla. Odhoďte obavy z křehkosti, protože po speciální úpravě vydrží téměř vše. V posledních letech se v interiérech stále častěji objevují celoskleněné dveře a stěny, schodiště, sprchovací kouty a množství dalších skleněných prvků. Obrátíte-li se na zkušené řemeslníky z brněnské firmy Sklo Rosprim, nebudete litovat. Prozradíme vám, jaké jsou vaše možnosti!

Zasklívání nejen pro Brno

Sklenáři ze Sklo Rosprim se zabývají veškerými úpravami skla. Hravě zvládají laminaci, pískování, řezání a lepení, broušení a vrtání. Na své si přijdou i zájemci o kalená a izolační dvojskla, barevná a matová skla nebo neprůstřelná, žáruvzdorná a protipožární skla.

Sklo Rosprim vyrábí pochozí skla, skleněné podlahy, schodiště a zábradlí, sprchové kouty, obklady, celoskleněné dveře a stěny, zrcadla i akvária a terária. Problém nepředstavuje ani zasklívání nadrozměrných skel. Všechny výrobky jsou opatřeny příslušnými certifikáty včetně prohlášení o shodě.

Ať už jde o sériovou nebo zakázkovou výrobu, vždy se můžete spolehnout na rychlou a precizní práci. Skláři disponují moderní dílnou a některé práce provádí přímo u zákazníka.

Vytěžte maximum z dlouholetých zkušeností

Sklenářství Brno Rosprim působí na trhu již od roku 1993. Během své existence realizovalo nespočet menších i větších zakázek. Vybrané najdete na www.sklenarstvi-brno.cz ve fotogalerii referencí. Fotografie realizací zároveň poslouží jako bohatý zdroj inspirace.

Firma vám pomůže i v případě, kdy potřebujete akutně vyřešit nepříjemnou situaci. V rámci nonstop provozu zajišťuje zasklívání Brno, například po vloupání nebo havárii. Sklo Rosprim působí v celé České Republice a některé sklářské práce provádí přímo u zákazníka. Další informace zajímavé informace o skle najdete na firemním webu.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.