Skleněné prvky do moderního interiéru patří. Víme, kdo to se sklem opravdu umí!

Toužíte po exkluzivním bydlení, které jde ruku v ruce s moderními trendy, ale zároveň vyžadujete něco nadčasového? V tom případě se nebraňte přítomnosti skla. Odhoďte obavy z křehkosti, protože po speciální úpravě vydrží téměř vše. V posledních letech se v interiérech stále častěji objevují celoskleněné dveře a stěny, schodiště, sprchovací kouty a množství dalších skleněných prvků. Obrátíte-li se na zkušené řemeslníky z brněnské firmy Sklo Rosprim, nebudete litovat. Prozradíme vám, jaké jsou vaše možnosti!

Zasklívání nejen pro Brno

Sklenáři ze Sklo Rosprim se zabývají veškerými úpravami skla. Hravě zvládají laminaci, pískování, řezání a lepení, broušení a vrtání. Na své si přijdou i zájemci o kalená a izolační dvojskla, barevná a matová skla nebo neprůstřelná, žáruvzdorná a protipožární skla. Sklo Rosprim vyrábí pochozí skla, skleněné podlahy, schodiště a zábradlí, sprchové kouty, obklady, celoskleněné dveře a stěny, zrcadla i akvária a terária. Problém nepředstavuje ani zasklívání nadrozměrných skel. Všechny výrobky jsou opatřeny příslušnými certifikáty včetně prohlášení o shodě. Ať už jde o sériovou nebo zakázkovou výrobu, vždy se můžete spolehnout na rychlou a precizní práci. Skláři disponují moderní dílnou a některé práce provádí přímo u zákazníka.

Vytěžte maximum z dlouholetých zkušeností

Sklenářství Brno Rosprim působí na trhu již od roku 1993. Během své existence realizovalo nespočet menších i větších zakázek. Vybrané najdete na www.sklenarstvi-brno.cz ve fotogalerii referencí. Fotografie realizací zároveň poslouží jako bohatý zdroj inspirace. Firma vám pomůže i v případě, kdy potřebujete akutně vyřešit nepříjemnou situaci. V rámci nonstop provozu zajišťuje zasklívání Brno, například po vloupání nebo havárii. Sklo Rosprim působí v celé České Republice a některé sklářské práce provádí přímo u zákazníka. Další informace zajímavé informace o skle najdete na firemním webu.

Publikováno: 11. 12. 2015

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: zasklívání brno