Uncategorized

Sestavte dokonalý studentský pokoj hravě a šikovně!

Mít doma studenta není po vícero stránkách vůbec jednoduché. Nejenže musíte snášet neustálou změnu nálad, která dospívající provází, ale navíc se i v chodu domácnosti mnohé změní – a to především co se zařízení pokojíčku týče. Vaše dítě vyrostlo a již mu nestačí barevný pokojíček, ve kterém strávilo celé dětství. Najednou si vedle medvídků nalepených na skříni a posteli ve tvaru autíčka nepřipadá příliš dospěle a začne po vás vyžadovat změnu. Jestliže se chystáte do přeměny studentského pokoje, pak vám s tímto úkolem rádi poradíme!

Jděte na to chytře – ušetříte čas i peníze!

Zařídit studentský pokoj není vůbec jednoduché. Tento prostor musí plnit vícero funkcí. Rázem se tak stává nejen ložnicí, ale i pracovnou a místem k setkávání s přáteli. Skloubit do jednoho studentského pokoje tři místnosti je úkol, který nejednoho rodiče nemile zaskočí. Vy si ale celý proces můžete výrazně usnadnit a ušetřit tak nejen svůj čas, ale i peníze.

Sestavy nábytku tvoří pokoj za vás!

Nemusíte hodiny chodit po obchodech a složitě kombinovat jednotlivé kousky nábytku. Studentské pokoje vyžadují prostor k učení, kde nesmí chybět stůl a židle, prostor k odpočinku s postelí a třeba i křeslem nebo pohovkou a samozřejmě i prostor k setkávání s přáteli. Vhodně skloubit všechen nábytek by bylo zdlouhavé a možná i nemožné. Celý úkol za vás hravě vyřeší sestavy nábytku do studentského pokoje.

Ihned víte, na čem jste

Vzhledem k tomu, že studentský pokoj musí plnit vícero funkcí a vyžaduje tak i různorodé vybavení, byste mohli být s finální částkou nemile překvapeni. Nebudeme si nic nalhávat – vytvořit pokojíček snů, kde nic nechybí, rozhodně není levná záležitost. Se sestavou studentského nábytku ihned víte, na čem jste. Nejenže máte jasnou představu o veškerém nábytku, ale rovněž i o jeho ceně a vzhledu. Tím se celý proces výrazně urychlí a vy tak příliš nezatížíte vaší peněženku.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.