Sestavte dokonalý studentský pokoj hravě a šikovně!

Mít doma studenta není po vícero stránkách vůbec jednoduché. Nejenže musíte snášet neustálou změnu nálad, která dospívající provází, ale navíc se i v chodu domácnosti mnohé změní – a to především co se zařízení pokojíčku týče. Vaše dítě vyrostlo a již mu nestačí barevný pokojíček, ve kterém strávilo celé dětství. Najednou si vedle medvídků nalepených na skříni a posteli ve tvaru autíčka nepřipadá příliš dospěle a začne po vás vyžadovat změnu. Jestliže se chystáte do přeměny studentského pokoje, pak vám s tímto úkolem rádi poradíme!

Jděte na to chytře – ušetříte čas i peníze!

Zařídit studentský pokoj není vůbec jednoduché. Tento prostor musí plnit vícero funkcí. Rázem se tak stává nejen ložnicí, ale i pracovnou a místem k setkávání s přáteli. Skloubit do jednoho studentského pokoje tři místnosti je úkol, který nejednoho rodiče nemile zaskočí. Vy si ale celý proces můžete výrazně usnadnit a ušetřit tak nejen svůj čas, ale i peníze.

Sestavy nábytku tvoří pokoj za vás!

Nemusíte hodiny chodit po obchodech a složitě kombinovat jednotlivé kousky nábytku. Studentské pokoje vyžadují prostor k učení, kde nesmí chybět stůl a židle, prostor k odpočinku s postelí a třeba i křeslem nebo pohovkou a samozřejmě i prostor k setkávání s přáteli. Vhodně skloubit všechen nábytek by bylo zdlouhavé a možná i nemožné. Celý úkol za vás hravě vyřeší sestavy nábytku do studentského pokoje.

Ihned víte, na čem jste

Vzhledem k tomu, že studentský pokoj musí plnit vícero funkcí a vyžaduje tak i různorodé vybavení, byste mohli být s finální částkou nemile překvapeni. Nebudeme si nic nalhávat – vytvořit pokojíček snů, kde nic nechybí, rozhodně není levná záležitost. Se sestavou studentského nábytku ihned víte, na čem jste. Nejenže máte jasnou představu o veškerém nábytku, ale rovněž i o jeho ceně a vzhledu. Tím se celý proces výrazně urychlí a vy tak příliš nezatížíte vaší peněženku.

Publikováno: 29. 09. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam