Pro kutily

Profesionální nářadí, bez kterého se doma neobejdete

NářadíJaro je konečně tady a s ním i chuť do práce, kterou jsme nechali přes zimu ležet ladem. A aby vám šla pěkně od ruky, určitě se neobejdete bez pořádné výbavičky. Prozradíme vám, kde seženete kvalitní nářadí za bezkonkurenční ceny!

Pořiďte si nářadí, které vás přežije

Předtím, než se rozhodnete ušetřit a zakoupit méně kvalitní nářadí od méně známého výrobce, popřemýšlejte nad tím, zda jste skutečně tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci. Známé moudro totiž v případě nářadí platí dvojnásob. Proč vyhazovat peníze za ruční nářadí, které se vám zanedlouho doslova rozpadne v ruce, když stačí připlatit pár korun navíc (často doslova) a dopřát si nářadí, které vám vydrží navěky.

Nenechte se ošálit reklamními slogany od prodejců, kteří nabízí nářadí od neznámých výrobců a vsaďte na jistotu v podobě značkových výrobků. Ruční nářadí od světových výrobců je nejen vysoce kvalitní, ale zároveň vám bude vyhovovat z hlediska ergonomie. Používáte-li ho každý den, určitě příjemnou manipulaci oceníte. A profesionálním nářadím už nebudete vědět, co jsou to mozoly a určitě se vám nestane, že budete muset v průběhu rozdělané práce shánět nové.

Nářadí, které si zamilujete

Nedělejte kompromisy a dopřejte si to nejlepší ruční nářadí, které vám ušetří spoustu času. Mezi nejuznávanější výrobce bezesporu patří Bondhus a Witte, jejichž nástroje lze zakoupit ve specializovaných prodejnách, ale i z pohodlí domova v e-shopu d-a-t.cz. Výběr je opravdu pestrý a nechybí nic, do byste mohli při každodenní práci potřebovat – kompletní sady imbusových klíčů, kolíkové klíče, šroubováky, vrtáky Rennsteig, závitníky Völkel a V-Coil a samozřejmě také kleště KNIPEX. Ty by ve vaší dílně rozhodně chybět neměly.

D-a-t.cz se orientuje pouze na profesionální a vysoce kvalitní výrobky, které nabízí za nejnižší možné ceny a určitě v něm najdete vše, co hledáte.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.