MUREXIN - stavební chemie s tradicí

Chystáte se na realizaci nové podlahy, fasády či jiné práce, na kterou vám loni nezbyl čas: Pravděpodobně také přemýšlíte, jak ušetřit za stavební chemii, která nepatří mezi nejlevnější položky. Rčení „kdo šetří, má za tři“ však opravdu není na místě. Obecně platí, že základem úspěchu je právě kvalitní stavební chemie, která odpovídá požadavkům moderního stavitelství. Což o to, můžete ušetřit několik set či tisíc korun, ale připravte se na to, že za relativně krátkou dobu budete muset práci dělat znovu. Celkové náklady tak budou mnohem vyšší, než kdybyste předtím investovali do kvalitních materiálů. Pojďme se teď spolu podívat na výrobce a dodavatele stavební chemie, který patří k nejuznávanějším ve svém oboru.

 MUREXIN – stavební chemie, která nezklame

Koupit levná lepidla, laky či fasádní barvy není umění. Mnohem těžší je vybrat takovou stavební chemii, která by byla cenově přijatelná, ale zároveň vysoce kvalitní. Pro toho, kdo zná značku MUREXIN, je volba jasná. Společnost je na trhu již od roku 1931 a má mezi stavaři zvučné jméno již od doby svého vzniku. Firma se v prvních letech své existence věnovala především ochraně budov a později se začala zabývat výrobou stavební chemie. A svůj úspěch vděčí MUREXIN především vysokým investicím do výzkumu a nákupu moderních výrobních prostředků. V roce 1995 došlo k fúzi s firmou Furtenbach a převzetí firmy Durlin – Wegin. Díky tomu může MUREXIN nabízet kompletní sortiment stavební chemie z jednoho centra.

Proč právě MUREXIN?

Důvodů, proč jsou lepidla, barvy či laky MUREXIN tak oblíbené, je hned několik. Díky modernímu způsobu výroby může MUREXIN nabízet své produkty za bezkonkurenční poměr ceny a kvality. Neošizené stavební materiály nezklamou a jejich dlouhotrvající efekt a bezkonkurenční vlastnosti ocení každý malá i větší stavební firma. Lepidla, přísady do betonu a malty, stěrkové hmoty a další materiály, zakoupíte nejen ve specializovaných prodejnách, ale také online za nižší cenu.