Online hry pro vás i vaše děti

Venku zase prší a k práci na zahrádce se opět nedostanete? Doma máte vše uklizeno a žádný z vašich dobrých známých dnes nemá čas, aby vás potěšil návštěvou. V televizi zase nic nehrají a zdá se, že se ukoušete nudou. Což takhle ponořit se zpátky do dětských let a pobavit se u počítačových her? Možná, že už jste zapomněli, jak jste trávili dlouhé hodiny v roli superhrdinů, kteří se snaží zachránit svět, jezdců formule jedna nebo stavitelů nesmrtelných měst. Počítačové hry poskytují mnoho hodin zábavy a to nejen těm nejmladším, ale také zástupcům starší generace, kteří jsou alespoň trochu počítačově gramotní. A vzhledem k tomu, že čtete tento článek, zajisté si také zvládnete spustit a zahrát nějakou hru.

Online hry – obrovský žrout času

Mezi nejpopulárnější počítačové hry patří všelijaké online hry, které jsou zcela zdarma k dispozici na internetu. Jejich výhoda tkví v tom, že si je můžete zapnout v prohlížeči bez toho, aniž by byla potřeba cokoliv instalovat. Většinou stačí jen flash plugin, který si váš prohlížeč stáhne svépomocí. A hraní může začít. Hry online nabízí porci zábavy na mnoho hodin, za což vděčí nejen jednoduchému ovládání, ale také stylové grafice a mnohdy povedené hudbě. Moderní flashovky jsou mnohem komplexnější, než ty, které jsme si mohli zahrát před deseti lety. Připravte se na to, že když se do nich jednou pustíte, už se od nich neodtrhnete.

Parádní hry.cr

Chcete si zahrát kvalitní onlinovku, ale nevíte, kde se po ní poohlédnout? Vyzkoušejte herní server hry.cr, který nabízí velmi mnoho online her, které si můžete zahrát zcela zdarma. Na přehledném webu si vyberte kategorii, která je vám nejmilejší a pusťte se do toho. Máte rádi bezhlavé střílení po všem, co se hýbe? Zarelaxujte si u akčních her. Pokud chcete potrápit vaše mozkové závity, dejte se na hry logické. Nic však nenabídne tolik zábavy, jako online hry pro dva hráče. S online hrami uteče deštivé odpoledne jako nic.

Publikováno: 02. 04. 2012

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: hry | hry online | hry zdarma | online hry | online hry zdarma | počítačové hry