Kuchyně

Neutrácejte za drahou donášku pizzy a pořiďte si speciální pícku

Milujete italskou kuchyni a potrpíte si na křupavou pizzu? Pokud si ji čas od času, nebo dokonce několikrát do týdne, dopřáváte i doma, máme pro vás skvělou zprávu. I vy si ji můžete vychutnat tak, jako by vám ji naservírovali v italské pizzerii. Nemusíte být zrovna gurmáni, abyste rozeznali rozdíl mezi pizzou, která byla připravena ve speciální peci a tou, kterou jste si připravili svépomocí. Nezáleží na tom, jestli ji pečete v plynové nebo elektrické troubě – výsledek nebude mít nikdy specifickou chuť, která z pizzy dělá jeden z nejoblíbenějších těstovinových pokrmů vůbec.

Vlastní pec na pizzu? Proč ne!

Nevyhovuje-li vám chuť pizzy, kterou si připravujete sami, nevyhazujte peníze za donášku a vyřešte to elegantním způsobem – pořiďte si vlastní elektrickou pec na pizzu.

Pícka není drahá – její cena začíná lehce nad 2000 Kč, které se vám vrátí již po upečení cca 30ti kousků. Hlavním argumentem je samozřejmě způsob přípravy, díky kterému dosáhnete nezaměnitelné chuti, ale také doba přípravy. Ta nepřesáhne 4 minuty. Jen si vzpomeňte, jak dlouho jste naposledy čekali na donášku a tím spíš rychlost oceníte. I vy můžete mít doma non stop pizzerii, která je vždy připravena uspokojit vaše choutky.

Ferrari ve vaší kuchyni

Na pizza pece dnes narazíte v každém větším supermarketu, ale chcete-li to nejlepší, doslova Ferrari mezi pecemi, vsaďte na italské elektrické pece G3ferrari. Ty fungují na bází indukční energie a jsou velmi úsporné. Můžete v nich upéct cokoliv, co se upéct dá a jejich ovládání je tak jednoduché, že s nimi mohou manipulovat i děti. Vyrábí se v různých designových provedeních (v neodolatelném italském stylu, jak jinak) a najdete je na www.pizzapec.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.