Pro kutily

Pracovní trička z dlouhým rukávem pro vaše zaměstnance je nejlepší koupit ve specializovaném velkoobchodě

Pokud podnikáte a chcete, aby se vaše firma úspěšně rozvíjela, musíte se zaměřit i na detaily. Základem úspěchu samozřejmě je dobrý nápad a propracovaná strategie, k dosažení zisku však musíte v první řadě získat zákazníky. A také si je dokázat udržet. Bez správně cílené reklamní kampaně se minimálně v počátcích rozhodně neobejdete. Ve své provozovně navíc musíte vytvořit prostředí, ve kterém se bude každý cítit dobře. Nesmíte zapomenout ani dobře proškolit personál a vybrat si schopné zaměstnance s vstřícným přístupem ke klientům, příjemným vystupováním a upraveným vzhledem.

Jednotné ošacení vystihující firemní image vyvolává dobrý dojem. Velice oblíbená jsou pracovní trička s dlouhým rukávem

Ve větší provozovně nemusí být pro zákazníky snadné odlišit zaměstnance od ostatních nakupujících. Je proto na místě opatřit personálu pracovní oděvy ve firemních barvách. Ty můžete navíc nechat opatřit vyšitým nebo natištěným logem, sloganem nebo trefným obrázkem. Zejména v obchodech, dílnách a mnoha dalších provozovnách jsou nejlepší možnou volbou pracovní trička s dlouhým rukávem. V klimatizovaných prostorách v nich není zaměstnancům chladno, rukávy navíc chrání pokožku paží před drobnými oděrkami. To ocení všichni manuální pracovníci. Trička s dlouhým rukávem však mohou nosit i recepční, pracovníci ostrahy, hostesky a promotéři, skladníci a celá řada dalších profesí. Ta pravá můžete najít třeba na adrese https://www.xfer.cz/tricka/dlouhy-rukav.

Trička s dlouhým rukávem i další pracovní oděvy dodává velkoobchod Xfer

Veškeré pracovní oblečení můžete snadno koupit na jediném místě. Na https://www.xfer.cz/tricka/dlouhy-rukav si vyberete trička, v katalogu najdete i polokošile, mikiny, bundy a další oblečení. Xfer vám na přání zhotoví i potisk nebo výšivku, případně i kompletní ošacení na zakázku.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.