Vlastní bydlení máte na dosah ruky. Jen sáhnout...

HypotékaSníte po vlastním bytě nebo rodinném domku, ale obáváte se, že si ho budete moct dovolit nejdříve za 10 let? Není důvod čekat, úrokové sazby hypoték jsou totiž na rekordním minimu a je jen na vás, zda se své šance chopíte a přestěhujete se do vlastního již nyní. Jediný zádrhel tkví v širokém spektru produktů, ve kterých se laik sotva vyzná. Nemáte-li čas a chuť sondovat po jednotlivých hypotéčních bankách, obraťte se na někoho, kdo se v oboru skutečně vyzná. Nechte si poradit od specialistů na hypotéční úvěry z FBO.cz a získáte tu nejvhodnější hypotéku, která je právě k mání. Prozradíme vám, jak na to.

Najít nejvýhodnější nabídku není tak složité

Financial Broke Online nabízí komplexní poradenské služby a to úplně zdarma. Zkušení poradci vás provedou celým procesem a pomohou vám k získání nevýhodnější hypotéky, která je aktuálně k mání. Stačí, když využijete aplikaci s názvem „hypotéka kalkulačka“ a necháte si vypracovat podrobnou analýzu všech konkurenčních hypotéčních produktů. A právě na ní poznáte, která hypotéka se ve vašem případě opravdu vyplatí a která naopak ani nestojí za řeč. Rozdíly jsou často velmi zarážející – můžete se přeplatit, nebo naopak ušetřit i několik desítek tisíc korun.

Šance pro ty, kteří již hypotéku mají

Zajímavá je i možnost refinancování hypotéky, která se týká všech klientů, kteří se mílovými kroky blíží ke konci fixačního období. Je-li to i váš případ, nespokojte se s nevýhodnou nabídkou stávající banky a konvertujte ke konkurenci, která vám nabídne mnohem lepší podmínky. Díky FBO nešlápnete vedle a zajistíte si benefity v podobě nižšího úroku a tedy i měsíční splátky. Rozdíl výše splátek před a po refinancování hypotéky často činí i více než tisíc korun, což je pro rodinnou kasu citelné přilepšení. Pro více informací navštivte webové stránky fbo.cz.

Publikováno: 26. 03. 2013

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: americká hypotéka | hypotéka | hypotéky