Která podlaha je ta pravá? Dejte na rady odborníka!

O podlaze se často hovoří jako o duši celého interiéru, ale ve skutečnosti je její úloha ještě důležitější. Ti, kteří v minulosti výběr podlahové krytiny podcenili, svého rozhodnutí trpce litovali a nezbylo jim, než svou původní volbu přehodnotit. Stojíte-li před důležitým rozhodnutím i vy a nechcete-li udělat podobnou chybu, nechte si poradit od profesionálů!

Hledáte někoho, kdo vám objasní výhody i nevýhody jednotlivých typů podlahových krytin?

Výběr podlahové krytiny není vůbec jednoduchý a žádný materiál nelze obecně označit jako „nejlepší“. Ať už máte v merku klasický koberec, PVC, korek, dřevo nebo marmoleum, musíte zohlednit charakter interiéru a způsob, kterým budete krytinu využívat. Každý materiál má jisté výhody i nevýhody a je jen na vás, jestli je je využijete ve svůj prospěch. Pokud si nevíte rady s výběrem krytiny a v žádném případě si netroufáte na pokládku, pravděpodobně vám nezbude nic jiného, než se obrátit na zmíněné profesionály. A jak odborníka poznáte, vám demonstrujeme na českobudějovických společností CB PARKET a Koberce Chládek, které se v oboru pohybuje velmi dlouho a nabízí komplexní služby.

Od poradenství až po montáž a renovace

PodlahaCB PARKET je na trhu od roku 1998 a její prioritou je pokládka dřevěných a laminátových podlah. Zároveň provádí renovace a broušení parket, ale také mozaikových podlahových krytin a to v několika stupních. Zkušení podlaháři zhodnotí, která krytina je vhodná do vašeho interiéru a své doporučení vám dostatečně odůvodní. Prozradí vám, které podlahy můžete zkombinovat s podlahovým vytápěním a které krytina naopak vhodné nejsou. Vysvětlí vám, jak je to s životností a údržbou a v případě zájmu předvedou různé typy podlah v praxi ve vzorkové prodejně. Perfektního poradenství se dočkáte také v případě, že se rozhodnete pro koberec nebo lino. Množství variant najdete v prodejně zmíněné firmy Koberce Chládek, kterou můžete navštívit i během víkendu. Další informace o službách najdete na www.cbparket.cz. Svěříte-li budoucnost podlahy do rukou profesionálů, nemáte se čeho bát. Vašeho nová podlahová krytina se stane skutečnou duší celého bydlení a budete mít radost z každého kroku, který po ní uděláte.