Móda

Prodlouženými řasami k intenzivnějšímu pohledu

Mnoho mužů přímo miluje dlouhý pohled do ženských očí. Není nic smyslnějšího, než situace, kdy se setkají pohledy dvou zamilovaných osob a mlčky si řeknou vše, co je potřeba. Stejně tak jsou důležité i flirtující mrknutí po vytoužené osobě. Ženy tyto dovednosti zvládají bravurně a dokáží házet po očku takovým způsobem, že před nimi roztaje i ten nejnedostupnější ledový král. Není to však jen samotná barva očí, ale také způsob líčení a v neposlední řadě i řasy. Všechny tyto faktory ovlivní, zda se muž chytne, nebo ne. Pokud toužíte po krásnějším pohledu a myslíte, že máte dokonale zvládnuté líčení, zaměřte se na své řasy.

Ne každá žena má od přírody dlouhé a husté řasy a právě proto je tak populární prodlužování řas. Kvalitní prodloužené řasy působí zcela přirozeně a i vy tak můžete mít krásný a svůdný pohled, aniž byste se s hustými řasami narodili. Mezi absolutní špičku patří Mialashes. Řasy se lepí speciálním lepidlem, které je naprosto neškodné a nedráždí oční sliznici. Na rozdíl od obyčejných umělých řas jsou využívány řasy ze syntetického polyesteru. Ten je tvarován a leštěn tak, aby řasy vypadaly přirozeně, protože jedině tak se můžete cítit skutečně příjemně. Určitě vás bude zajímat, jak dlouho umělé řasy vydrží. Jedná se o rozmezí, které je naprosto stejné, jako u přírodních řas, tedy 6-8 týdnů. Řasy by však měly být částečně doplňovány co 3-4 týdny.

Co se samotného prodlužování řas týče, vzhled nových řas je vždy konzultován. Specialisté vám poradí, jaká je ideální tloušťka, délka a tvar. Na výběr je celá řada barev, mezi které patří klasická černá a hnědá, ale také extrovertní modrá, purpurová, zelená, bordó či blond. Oblíbené jsou i řasy s flitry.

Prodloužené řasy s sebou přináší výhodu. Nejenže budou vaše řasy vypadat hustě a přirozeně, ale také odpadne potřeba používat řasenku. Pokud však chcete docílit větší trvanlivosti, můžete si pořídit běžně dostupnou průsvitnou ochranou řasenku.

Díky prodlouženým řasám získáte nejen svůdnější pohled, ale také větší sebevědomí. Stanete se středem pozornosti mužů, ale také hlavním tématem okolních dam, které si budou špitat, jak je možné, že máte tak krásné a přirozeně husté řasy.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.