Plastové zahradní bazény v akci: Potěšení pro celou rodinu na dosah ruky!

Léto je časem prázdnin a dovolených. Všichni se těšíme na chvíle odpočinku od běžných starostí i na krásné počasí, které nás přímo vybízí k nejrůznějším aktivitám.

Aktivní trávení volného času. Kdy jindy než v létě?

V létě se na jednu stranu věnujeme relaxaci, na druhou stranu je pro většinu z nás neodmyslitelnou částí léta i pohyb. A podmínky nahrávají venkovním aktivitám. Vydáváme se tedy na jednodenní i vícedenní výlety a na procházky. Často jezdíme dlouhé trasy na kole, na kolečkových bruslích, dokonce také na koloběžce. Chodíme si zaběhat, hrajeme volejbal, nohejbal, fotbal a další kolektivní sporty. Oblíbenou aktivitou je i tenis či kriket.

Voda přitahuje malé i velké

Základem letních radovánek jsou ale aktivity spojené s vodou. Rybníky, řeky i koupaliště vyhledáváme o prázdninách a dovolených všichni. Pokud se teploty začnou blížit k třicítce, nebo ji dokonce překročí, i ti nejaktivnější zastánci suchozemských sportů vyhledávají místa, kde se mohou příjemně osvěžit.

Pobyty u moře? Stále častěji vyrážíme na podzim a v zimě

Většina z nás jezdí alespoň jednou do roka na dovolenou k moři. Nejsme-li vázáni školní docházkou dětí, stále častěji volíme termíny tak, abychom si mořské vlny užili v čase, kdy v České republice již panuje chladnější počasí. V závislosti na finančních možnostech pak volíme lokalitu. Pokud disponujeme dostatkem prostředků, vydáváme se do Karibiku, do Jižní Ameriky či do tak exotických končin, jako jsou tichomořské ostrovy. A pokud nemáme horentní příjmy, stále jsou pro nás dostupné Kanárské ostrovy, Maroko, jih Španělska a řada jihoevropských zemí a ostrovů.

Koupání a lenošení u vody

Nejoblíbenější aktivitou, které se můžeme věnovat v průběhu celého léta, jsou ale vodní hrátky v blízkosti domova. Drtivá většina z nás je totiž v cestování limitována jak počtem dnů dovolené, tak i objemem financí, které si můžeme do výletů a pobytů dovolit investovat. Proto se vydáváme k rybníkům, řekám, jezerům nebo na umělá koupaliště a do aquaparků.

Máte zahradu? Skotačení v bazénu si můžete užívat každý den

Mnozí z nás nemají vodní plochu v docházkové vzdálenosti. Navíc když přijde horko, často se v rybnících množí sinice. Na kontrolovaných koupalištích zase obvykle platíme vysoké vstupné, které se obzvláště početnějším rodinám výrazně odrazí v rozpočtu. Avšak máte-li zahradu, je vyhráno. Plastové bazény jsou skvělým řešením, jak si zajistit možnost každodenního koupání přímo doma.

Užívejte si jako na dovolené! Plastové bazény se hodí na každou zahradu

Plastové bazény se u našich domů objevují stále častěji. Poskytují nám totiž možnost osvěžení a kvalitního trávení volného času. Ocení je nejen děti, ale všichni členové rodiny. Navíc naši přátelé rádi dorazí na koupací párty, která může být i součástí narozeninové nebo jiné oslavy.

Osvěžení i během pracovních dnů a školního roku

Výhodou domácích plastových bazénů je, že se můžeme do vody ponořit kdykoli. Nejsme tedy vázáni dostatkem volného času. Užijeme si u něj skvělé prázdniny a víkendy, ale dokonale se osvěžit můžeme ihned po návratu ze zaměstnání nebo ze školy. Nebo si dokonce můžeme dopřát koupel už po ránu, ještě před tím, než vyrazíme za povinnostmi.

Proč si pořídit plastový bazén právě teď?

Okouzlily vás domácí bazény a zvažujete, zda si ho také pořídit? Do konce června je pro vás připravena na bazény akce! Pokud si objednáte kompletní bazénový set, získáte k němu navíc tepelnou izolaci dna a řadu příslušenství včetně vysavače, testeru vody a filtračního písku zcela zdarma. A navíc vám výrobce zajistí i bezplatnou dopravu v rámci celé České republiky.

Publikováno: 10. 05. 2019

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam