Skvělé tipy

Bez krabic a krabiček ani ránu. Neobejdete se bez nich ani vy?

Představte si život bez krabic a krabiček. V čem byste skladovali, přemisťovali, přepravovali a stěhovali své věci? V igelitových taškách? To sotva… Bez kartonových krabic ne neobejde žádná domácnost ani firma. Používáme je dnes a denně a máme pro ně nespočet využití. Lze do nich uložit vše – hřebíky počínaje, nevyužitým porcelánem po babičce konče. A my vám prozradíme, kde najdete kvalitní zboží za velmi zajímavé ceny. Zajímají vás podrobnosti!

Výběr té správné krabice není žádná věda, nicméně se nevyplácí podceňovat kvalitu materiálu. Chcete-li aby vydržely i méně šetrné zacházení, větší zátěž a vůbec vám dobře posloužily, poohlédněte se po prvotřídní vícevrstvé lepence. My jsme se zaměřili na pražskou kartonářskou společnost Krabice s.r.o., která sice nepatří k největším výrobcům, nicméně nabízí široké spektrum velmi kvalitních produktů za nízké ceny.

Společnost Krabice s.r.o. používá k výrobě špičkovou německou lepenku. V portfoliu produktů najdete klopové krabice z jednoho přířezu a s lepenou nebo šitou záložkou. Dodávají se složené na plocho a lze je velmi rychle a jednoduše složit a okamžitě použít.

V nabídce samozřejmě nechybí ani dvoudílné krabice s víkem, vícedílné zasouvací obaly, skládané obaly se systémy zámků a úchytů, přířezy a vnitřní balící prvky. Většina produktů je z třívrstvého kartonu, ale na své si přijdou i zákazníci, kteří vyžadují ještě odolnější materiál. Krabice z pětivrstvého kartonu to takzvaně „jistí“.

Zboží standardních rozměrů je skladem a budete ho mít doma obratem. V případě nestandardních požadavků neváhejte využít výrobu atypických krabic, která proběhne do 5ti dní od objednávky, případně expresně do 24 hodin (v rámci Prahy).

Pražský výrobce disponuje vlastními výrobními a skladovými prostory, kde si můžete zboží vyzvednout osobně. Mnohem pohodlnější je ale objednávka prostřednictvím e-shopu www.krabice-praha.cz. A pokud si nebudete jistí, po které krabici sáhnout, obraťte se na ochotnou zákaznickou podporu. Ta vám s výběrem ráda poradí a poskytne veškeré informace, které by vás mohly zajímat.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.