Luxusní bydlení

Prodej luxusních bytů v Praze je v plném proudu

Praha je od nepaměti místem, které je středem kultury, zábavy a pracovních příležitostí a není divu, že patří mezi nejžádanější lokality k bydlení. V posledních letech jsou v centru pozornosti luxusní byty, které vznikají v rámci developerských projektů. Některé přímo v centru metropole, jiné v klidnějších, ale přesto velmi atraktivních lokalitách. Dva z projektů vám dnes představíme – možná to bude právě jeden z nich, který se stane vašim novým domovem.

La Corte

Pětadvacet luxusních apartmánů (od 1+kk až po 5+kk) a skoro 500 metrů čtverečních nebytových prostor. Těmito dispozicemi se chlubí unikátní developerský projekt, který vyrostl v samotném centru Prahy. Nově vybudované jednotky byly začleněny do komplexu čtyř historických budov, které pochází z druhé poloviny 18. století. Výsledkem je skvostné centrální atrium.

La Corte vzbuzuje emoce. Oplývá italským stylem, za což se zasloužil jeden z nejvýznamnějších italských ateliérů – Studio Pession Associato. Zkušení designéři objektu vtiskli italského ducha přesně podle přání majitelů. Kromě unikátních architektonických prvků (např. mramorové obležení koupelen) ale bydlení v La Corte nabízí také nízkou energetickou náročnost a vysoký standart bydlení. Nechybí podlahové topení, centrální klimatizace a další moderní systémy, které se neustále starají o maximální komfort obyvatel.

La Corte

Bella Vita

Bella Vita dokazuje, že luxusní bydlení v Praze může mít mnoho podob. V případě tohoto projektu jde o velmi netradiční, ale o to přitažlivější řešení. Nebo ve vás zrekonstruovaná viniční usedlost ze 17., století nevzbuzuje žádné emoce?

V rámci uzavřeného areálu je k mání 15 bytů, ale také komerční prostory. Obyvatelé mohou kdykoliv využívat bazén nebo saunu a v případě problému se obrátit na správce objektu. Příjemná je i přítomnost aktivního bezpečnostního systému, který umocňuje pocit bezpečí. Samozřejmostí je skvělá dopravní dostupnost do centra (Bella Vita = Praha 6) a občanská vybavenost. V okolí se nachází sportovní a rekreační zařízení i několik velkých parků.

Bella Vita 2

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.