Luxusní bydlení

Prodej luxusních bytů v Praze je v plném proudu

Praha je od nepaměti místem, které je středem kultury, zábavy a pracovních příležitostí a není divu, že patří mezi nejžádanější lokality k bydlení. V posledních letech jsou v centru pozornosti luxusní byty, které vznikají v rámci developerských projektů. Některé přímo v centru metropole, jiné v klidnějších, ale přesto velmi atraktivních lokalitách. Dva z projektů vám dnes představíme – možná to bude právě jeden z nich, který se stane vašim novým domovem.

La Corte

Pětadvacet luxusních apartmánů (od 1+kk až po 5+kk) a skoro 500 metrů čtverečních nebytových prostor. Těmito dispozicemi se chlubí unikátní developerský projekt, který vyrostl v samotném centru Prahy. Nově vybudované jednotky byly začleněny do komplexu čtyř historických budov, které pochází z druhé poloviny 18. století. Výsledkem je skvostné centrální atrium.

La Corte vzbuzuje emoce. Oplývá italským stylem, za což se zasloužil jeden z nejvýznamnějších italských ateliérů – Studio Pession Associato. Zkušení designéři objektu vtiskli italského ducha přesně podle přání majitelů. Kromě unikátních architektonických prvků (např. mramorové obležení koupelen) ale bydlení v La Corte nabízí také nízkou energetickou náročnost a vysoký standart bydlení. Nechybí podlahové topení, centrální klimatizace a další moderní systémy, které se neustále starají o maximální komfort obyvatel.

La Corte

Bella Vita

Bella Vita dokazuje, že luxusní bydlení v Praze může mít mnoho podob. V případě tohoto projektu jde o velmi netradiční, ale o to přitažlivější řešení. Nebo ve vás zrekonstruovaná viniční usedlost ze 17., století nevzbuzuje žádné emoce?

V rámci uzavřeného areálu je k mání 15 bytů, ale také komerční prostory. Obyvatelé mohou kdykoliv využívat bazén nebo saunu a v případě problému se obrátit na správce objektu. Příjemná je i přítomnost aktivního bezpečnostního systému, který umocňuje pocit bezpečí. Samozřejmostí je skvělá dopravní dostupnost do centra (Bella Vita = Praha 6) a občanská vybavenost. V okolí se nachází sportovní a rekreační zařízení i několik velkých parků.

Bella Vita 2

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.