V čem jsou stavebniny lepší než hobby markety?

Stavíte? Rekonstruujete? Provádíte menší či větší úpravy interiéru či exteriéru? Pokud se v dohledné době chystáte na nákup stavebního materiálu, vyhněte se hobby marketům a raději zamiřte do specializovaných stavebnin. V hobby marketu sice seženete téměř vše, často dokonce za velmi příjemné ceny. Klasické stavebniny jsou ovšem v souvislosti se určitým sortimentem mnohem lepší volbou. Vyplatí se zde nakupovat stavební materiál, ale také barvy a laky. Vysvětlení najdete v následujících řádcích...

V hobby marketech najdete od všeho trochu

Hobby markety lze přirovnat k supermarketům, ve kterých sice nakoupíte vše od jídla až po oblečení, knihy nebo sportovní potřeby, nicméně vše pouze v omezeném zastoupení jednotlivých produktů. Jenomže v případě stavebního materiálu leckdy není možné dělat kompromisy – vyžadujete-li špičkovou kvalitu a produkty, které v hobby marketech nejsou k mání úplně běžně, budete se muset vydat do stavebnin, kde najdete výrazně širší spektrum zboží.

A nabízí se i další pádný důvod – odborné znalosti prodejce. V hobby marketu vám sice zaměstnanci věnují dostatek času, ale ruku na srdce – většina z nich nerozezná UD a CD profily a netuší, jak vypadá fartáč. Ve stavebninách se vám dostane profesionálního poradenství a odejdete s pocitem, že si odnášíte špičkový stavební materiál.

stavebniny-praha

Ve stavebninách ušetříte

Hobby markety pravidelně informují o slevových akcích. Některé zboží lze skutečně zakoupit výhodněji než kdekoliv jinde, ale rozhodně to neplatí o celém sortimentu. Ve specializovaných stavebninách pravděpodobně výrazně ušetříte.

Příkladem budiž stavebniny Praha 5 – Hamax, které novým zákazníkům nabízí zajímavé bonusy a stálé klienty odbavují přednostně. A ať už utratíte pár set korun nebo desítek tisíc, vždy se setkáte se vstřícným a individuálním přístupem. V obsáhlé nabídce najdete zdící a izolační materiály, stavební dřevo, sádrokarton, barvy a laky, ale také nářadí a pomůcky. Samozřejmostí je zastoupení produktů od všech renomovaných výrobců. Další informace najdete na www.hamax.cz.

Publikováno: 25. 08. 2015

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: stavebniny praha 5