Stavební materiály

V čem jsou stavebniny lepší než hobby markety?

Stavíte? Rekonstruujete? Provádíte menší či větší úpravy interiéru či exteriéru? Pokud se v dohledné době chystáte na nákup stavebního materiálu, vyhněte se hobby marketům a raději zamiřte do specializovaných stavebnin. V hobby marketu sice seženete téměř vše, často dokonce za velmi příjemné ceny. Klasické stavebniny jsou ovšem v souvislosti se určitým sortimentem mnohem lepší volbou. Vyplatí se zde nakupovat stavební materiál, ale také barvy a laky. Vysvětlení najdete v následujících řádcích…

V hobby marketech najdete od všeho trochu

Hobby markety lze přirovnat k supermarketům, ve kterých sice nakoupíte vše od jídla až po oblečení, knihy nebo sportovní potřeby, nicméně vše pouze v omezeném zastoupení jednotlivých produktů. Jenomže v případě stavebního materiálu leckdy není možné dělat kompromisy – vyžadujete-li špičkovou kvalitu a produkty, které v hobby marketech nejsou k mání úplně běžně, budete se muset vydat do stavebnin, kde najdete výrazně širší spektrum zboží.

A nabízí se i další pádný důvod – odborné znalosti prodejce. V hobby marketu vám sice zaměstnanci věnují dostatek času, ale ruku na srdce – většina z nich nerozezná UD a CD profily a netuší, jak vypadá fartáč. Ve stavebninách se vám dostane profesionálního poradenství a odejdete s pocitem, že si odnášíte špičkový stavební materiál.

stavebniny-praha

Ve stavebninách ušetříte

Hobby markety pravidelně informují o slevových akcích. Některé zboží lze skutečně zakoupit výhodněji než kdekoliv jinde, ale rozhodně to neplatí o celém sortimentu. Ve specializovaných stavebninách pravděpodobně výrazně ušetříte.

Příkladem budiž stavebniny Praha 5 – Hamax, které novým zákazníkům nabízí zajímavé bonusy a stálé klienty odbavují přednostně. A ať už utratíte pár set korun nebo desítek tisíc, vždy se setkáte se vstřícným a individuálním přístupem. V obsáhlé nabídce najdete zdící a izolační materiály, stavební dřevo, sádrokarton, barvy a laky, ale také nářadí a pomůcky. Samozřejmostí je zastoupení produktů od všech renomovaných výrobců. Další informace najdete na www.hamax.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.