Luxusní reality - investice, u které nemůžete prohloupit

Bydlet tak v moderním a stylovém bydlení – kdo by si nepřál? Nepatříte-li mezi světoběžníky, kteří každý půlrok mění adresu, měli byste zvážit, zda není ten správný čas na životní investici. Nebojte, řeč nebude o akciích a podobných investičních nástrojích, které vám sice mohou vydělat slušné peníze, ale stejně tak vás i o vše připravit. Investovat lze i mnohem bezpečněji – do realit. V případě luxusních nemovitostí pak jde o nejbezpečnější investici vůbec a podle odborníků neexistuje jistější způsob, jak peníze zhodnotit. A to dokonce během krize... O luxusní domy je obrovský zájem a s ním roste i nabídka. Vznikají nové developerské projekty, které se chlubí moderními technologiemi, důmyslně navrženým interiérem a v neposlední řadě příjemným okolím. Vybrat si to správné bydlení je proto otázkou osobních preferencí určité lokality. Na luxusní byty narazíte prakticky v každém větším městě a je jen na vás, zda vaše srdce bije pro Prahu nebo Brno. Pokud se však chcete usadit v hlavním městě, máme pro vás neopakovatelnou nabídku. Posuďte sami.

Šafránka aneb moderní bydlení v historickém hávu

Možná i vy patříte mezi ty, kteří si potrpí na vysoký standard bydlení, ale vyžadují i něco navíc – unikátní atmosféru. A právě tu najdete v některém ze 14ti luxusních bytů, které vznikly rekonstrukcí areálu historické usedlosti Šafránka. Zkušení developeři proměnili bývalou viniční usedlost tak, aby splňovala náročné požadavky moderního bydlení, ale podařilo se jim zachovat původní charakter objektu. Nezaměnitelnou atmosférou dob dávno minulých však výhody bydlení v Šafránce nekončí. V areálu je vlastní bazén, sauna, dětské hřiště a dokonce vinný sklípek. O zábavu obyvatel je tedy skutečně dobře postaráno a o jejich komfort se navíc stará správce.

Dostatek soukromí ve středu dění

Další devizou Šafránky je její poloha. Usedlost stojí na velmi klidném místě, které však není příliš vzdáleno od centra. Nachází se jen 10 minut jízdy autem od pražského letiště a za pět minut se lze napojit na dálnici D5. Šafránka má zkrátka všechno, co by luxusní nemovitost, do které stojí za to investovat, měla mít. Přečtěte si o ni více na http://www.usedlost-safranka.cz.

Publikováno: 17. 07. 2013

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: luxusní domy | luxusní dům | usedlost šafránka