Luxusní bydlení

Luxusní reality – investice, u které nemůžete prohloupit

Bydlet tak v moderním a stylovém bydlení – kdo by si nepřál? Nepatříte-li mezi světoběžníky, kteří každý půlrok mění adresu, měli byste zvážit, zda není ten správný čas na životní investici. Nebojte, řeč nebude o akciích a podobných investičních nástrojích, které vám sice mohou vydělat slušné peníze, ale stejně tak vás i o vše připravit. Investovat lze i mnohem bezpečněji – do realit. V případě luxusních nemovitostí pak jde o nejbezpečnější investici vůbec a podle odborníků neexistuje jistější způsob, jak peníze zhodnotit. A to dokonce během krize…

O luxusní domy je obrovský zájem a s ním roste i nabídka. Vznikají nové developerské projekty, které se chlubí moderními technologiemi, důmyslně navrženým interiérem a v neposlední řadě příjemným okolím. Vybrat si to správné bydlení je proto otázkou osobních preferencí určité lokality. Na luxusní byty narazíte prakticky v každém větším městě a je jen na vás, zda vaše srdce bije pro Prahu nebo Brno. Pokud se však chcete usadit v hlavním městě, máme pro vás neopakovatelnou nabídku. Posuďte sami.

Šafránka aneb moderní bydlení v historickém hávu

Možná i vy patříte mezi ty, kteří si potrpí na vysoký standard bydlení, ale vyžadují i něco navíc – unikátní atmosféru. A právě tu najdete v některém ze 14ti luxusních bytů, které vznikly rekonstrukcí areálu historické usedlosti Šafránka. Zkušení developeři proměnili bývalou viniční usedlost tak, aby splňovala náročné požadavky moderního bydlení, ale podařilo se jim zachovat původní charakter objektu.

Nezaměnitelnou atmosférou dob dávno minulých však výhody bydlení v Šafránce nekončí. V areálu je vlastní bazén, sauna, dětské hřiště a dokonce vinný sklípek. O zábavu obyvatel je tedy skutečně dobře postaráno a o jejich komfort se navíc stará správce.

Dostatek soukromí ve středu dění

Další devizou Šafránky je její poloha. Usedlost stojí na velmi klidném místě, které však není příliš vzdáleno od centra. Nachází se jen 10 minut jízdy autem od pražského letiště a za pět minut se lze napojit na dálnici D5. Šafránka má zkrátka všechno, co by luxusní nemovitost, do které stojí za to investovat, měla mít. Přečtěte si o ni více na http://www.usedlost-safranka.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.