Luxusní bydlení

Nové byty v Praze, které stojí za to

Bydlení v hlavním městě s sebou přináší spoustu výhod, které vám maloměsto nenabídne. Abyste je však využili na maximum, musíte se uhnízdit na „správné“ adrese. Útulné bydlení je totiž polovinou úspěchu. Dnes vám představíme zajímavé projekty, za kterými stojí známá developerská společnost Finep CZ a.s. Možná, že vás některý z nich uchvátí natolik, že se v něm rozhodnete uhnízdit. Ostatně proč ne, každá z variant je znamenitou volbou!

Nad Přehradou III (Praha 10)

Nové byty v Praze 10 představují ideální zázemí pro rodiny s dětmi, milovníky sportu i starší páry, které touží po klidu a relaxaci. Třetí etapa populárního projektu Nad Přehradou čítá 93 nových bytů a nechybí ani mezonety.

Interiéry bytů jsou prostorné a dominují v nich kvalitní materiály. Za zmínku však stojí také bezprostřední okolí objektu, které se chlubí vynikající občanskou vybaveností a dostatkem zelených a relaxačních ploch.

Nad Přehradou III

Prosek Park VII (Praha 9)

Pro zájemce jsou k mání také byty na prodej Praha 9 v rámci již sedmé etapy projektu Prosek Park. Rezidenční dům nabízí 100 bytů s dispozicemi od 1+kk až po prostorné 4+kk (122 m2). Na své si tedy přijdou singles i početnější rodiny.

Budoucí obyvatelé se mohou těšit na variabilní řešení interiéru, dostatek parkovacích ploch (garáž i venkovní stání) a v neposlední řadě na velmi příjemné prostředí. Mezi jednotlivými vnitrobloky vznikne park, který bude sloužit především rezidentům. Občanská vybavenost a možnosti vyžití jsou jak jinak, než perfektní.

Prosek Park

Britská čtvrť VI (Praha 5)

Další etapy se dočkala také Britská čtvrť – moderní rezidenční objekt v pražských Stodůlkách. Bytové jednotky, které se prodávaly v rámci předchozích fází výstavby, byla velmi rychle vyprodány a předpokládá se, že nové byty Praha 5 na tom budou stejně.

Toužíte-li po moderním bydlení v budově s bezbariérovým vstupem a okolím plným zeleně, máte šanci. Garážová stání jsou z důvodu bezpečnosti monitorována, ale můžete využít také venkovní parkovací plochy. Zastávka metra, které vás dopraví do centra města, je jen jednu minutu chůze.

Britská čtvrť

Všechny developerské projekty od společnosti Finep CZ a.s. evokují nadstandard a přesně takové taky jsou. Jsou-li vaše požadavky vysoké, nebudete litovat!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.