Nové domy podél Malešické ulice, na Žižkově začala další etapa výstavby

Předchozí etapy byly natolik úspěšné, že stavební společnost k radosti zájemců rozhodla o další výstavbě. Ano, Byty Na Vackově se dočkají rozšíření o další čtyři moderní bytové domy s celkem 208 jednotkami. Dokončení je naplánované na roku 2024, ale prodej byl již zahájen, čtvrtina bytů již byla dokonce prodána, proto není radno s výběrem otálet. V této chvíli se totiž nabízí všechna dispoziční řešení s balkony nebo terasami. Který byt si s rodinou pořídíte vy?

Nová čtvrť v rámci Žižkova

V minulosti ulicemi Žižkova brouzdal Fešák Hubert a další členové pražské galérky, dnes je tomu již naštěstí jinak. Třetí městská část patří mezi nejmodernější v metropoli, bydlení v Praze na Žižkově se stalo už před lety vysoce žádané. Z toho důvodu navazuje tato etapa bytové výstavby na předešlé, které se realizovaly v ulicích Na Vackově, Rixdorfská nebo Olgy Havlové. Čtyři moderní domy vzniknou podél ulice Malešická, na které se nacházejí také zastávky autobusových linek, které vedou na všechny trasy metra v metropoli.

Od garsonek po pětipokojové byty

A jaké byty se v katalogu nacházejí? Moderní byty na Praze 3 potěší jednotlivce, protože jsou k dispozici garsonky, pro páry a seniory dvou nebo třípokojové byty, ale také rodiny s dětmi, které nadchnou pětipokojové jednotky s balkonem nebo terasou. Přízemní byty jsou včetně předzahrádky, na které je možné pěstování drobné zeleniny nebo bylinek. Součástí některých bytů je komora, kterou lze využít pro uskladnění různých sezónních věcí nebo sportovního vybavení, jako jsou kolečkové nebo lední brusle. Oboje se bude hodit, protože na inlinech se jezdí v blízkém parku, ledová plocha zase bývá každoročně pod žižkovskou věží.

Vše po ruce

Proč koupit byt na Žižkově? Jednoduše tato část metropole nabízí veškerý komfort bydlení, veškeré služby sociální a občanské vybavenosti jsou v okolí včetně škol, školek, lékařů, pošty, banky nebo lékárny. Ba co víc, třetí městská část patří mezi nejzelenější, protože se v ní nachází množství parků a lesopark. Ani nuda na Praze 3 nehrozí, protože čtvrť je známá svými hudební kluby a kulturními scénami, mimo jiné je domovem Žižkovského divadla Járy Cimrmana nebo artového kina Aero.

Publikováno: 30. 09. 2022

Kategorie: Reality

Autor: Adam