Garáž

Proč se vyplatí investovat do kvalitních garážových vrat?

Kdo šetří, má za tři. Známé české přísloví má něco do sebe, nicméně realita je často diametrálně odlišná. Na některých věcech se zkrátka šetřit nevyplatí, tedy alespoň za předpokladu, že od nich vyžadujeme prvotřídní vlastnosti, dlouhou životnost a stylový design. Příkladem budiž garážová vrata, domovní dveře, ale také exteriérové stínící systémy jako rolety a žaluzie. Spousta lidí výběr těchto prvků podceňuje a s vidinou úspory zvolí nejlevnější řešení nevalné kvality. Nedělejte stejnou chybu a raději se vydejte cestou ideálního poměru ceny a kvality. Špičkové výrobky nejsou cenově nedostupné, což potvrzuje portfolio české firmy Lomax & Co spol s. r.o.

Pokud se v současné době pohlížíte po nových garážových vratech, hliníkových vstupních dveřích, roletách nebo žaluziích, pravděpodobně jste již na značku Lomax narazili. Firma je na trhu již od roku 1992 a zaujímá post největšího českého výrobce. Největší sice není ekvivalent s nejlepším, nicméně v případě výrobků Lomax za své peníze dostanete nadstandardní kvalitu, inovativní funkce a design na míru dle vašich představ.

Máte-li spadeno na nová garážová vrata, budete si moct vybrat mezi posuvným, rolovacím a sekčním systémem. Jednotlivé typy jsou určeny do specifických prostor nabízí vynikající tepelnou a zvukovou izolaci, příjemnou manipulaci prostřednictvím dálkového ovládání, důmyslné bezpečnostní prvky a konečně originální vzhled.

lomax-vrata

Toužíte po garážových vratech, která umocní celkový dojem z vašeho bydlení a stanou se terčem obdivu sousedů? Lomax umožňuje zákazníkům takřka libovolnou kombinaci z širokého spektra dekorů, prolisů, nerezových doplňků, a to vše ve více než 2 500 barevných provedení a imitacích dřeva. Tuto možnost žádný jiný tuzemský výrobce nenabízí.

Dalším důvodem, proč si vybrat právě Lomax, je dostupnost náhradních dílů a expresní doba dodání. A kolik vás budou nová garážová vrata (či jakýkoliv jiný výrobek) stát? Nechte si zdarma vypracovat individuální kalkulaci na www.lomax.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.