Garáž

Garážová vrata Lomax – kvalita, bezpečí a prvotřídní design

Pustili jste se do rekonstrukce garáže a chcete, aby vypadala co nejlépe? Dominantním architektonickým prvkem každé moderní garáže jsou garážová vrata. Výměnou starých vrat získá vaše garáž nezaměnitelný charakter, ale zároveň bude skvěle chráněna před nezvanými návštěvníky. Kvalitní vrata navíc ušetří vaše peníze za vytápění a stanou se perfektní tepelnou bariérou. Vzhledem k obrovskému množství výrobců vrat je otázkou, která vrata si vybrat. Jedničkou ve výrobě garážových vrat je už dvacet let společnost LOMAX. Zajímá vás, v čem jsou garážová vrata LOMAX jiná, než vrata od jiných výrobců? Pojďte se s námi podívat na vysoce kvalitní vrata, která předčí vaše představy ve všech ohledech.

V čem jsou garážová vrata LOMAX lepší?

Společnost LOMAX vyrábí garážová vrata velmi dlouhou dobu, za kterou vypilovala systém otevírání i konstrukci tak, aby se garážová vrata otevírala velmi tiše, nezabíraly více prostoru, než je nezbytně nutné a vydržely v provozu velmi dlouho. Systém otevírání je unikátní a perfektně využívá pouze místo pod stropem. Dostatek místa tak pocítíte nejen v garáži, ale i před. Spolehlivost je pro výrobce na prvním místě a v případě výpadku elektrického proudu budete moct vrata otevřít ručně. Zbývá si tedy vybrat, která vrata jsou ideální právě pro vaši garáž. LOMAX nabízí několik různých typů, které se vyrábí v tisících barevných variantách.

Sekční, posuvná a rolovací

Nejprodávanějším typem jsou bezesporu sekční garážová vrata, která se hodí do menších a středně velkých garáží. Alternativou jsou rolovací vrata a do větších garáž s dostatečným prostorem pro otevírání do boku se hodí posuvná vrata. LOMAX nabízí i průmyslová vrata pro větší komerční objekty. Ať už si vyberete jakkoliv, vždy se můžete spolehnout na dokonalé užitné vlastnosti, moderní design a přijatelnou cenu. Cenovou kalkulaci pro vás prodejce vypracuje zcela zdarma.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.