Česká vrata světové kvality

Obtěžuje vás, že musíte vždy, když někam jedete, neustále vystupovat a nastupovat do vozu a manipulovat s těžkými garážovými vraty? Navíc vás mrzí, že i přes všechnu snahu o vytápění garáže, většina tepla uniká pryč? A aby toho nebylo málo, vaše současná vrata vypadají, že si pamatují ještě na automobil původního majitele? Všechny vaše problémy mohou vyřešit zbrusu nová garážová vrata. Taková, která nejen, že skvěle vypadají, ale zároveň se mohou pochlubit celou řadou užitečných funkcí. I vy můžete svá vrata otevírat z pohodlí automobilu – stačí jediný stisk tlačítka na dálkovém ovládání. Jenomže jak si z široké nabídky vybrat ty nejlepší? Rádi vám pomůžeme!

Dominanta každé garáže

Garážová vrata jsou ústředním prvkem každé garáže a proto by ji měly patřičně reprezentovat. Jestliže se navíc ve vaší garáži ukrývá luxusní vozítko, případně raritní kousek po dědečkovi, není co řešit. Moderní vrata totiž plní i bezpečnostní funkci a případného nezvaného hosta pěkně potrápí. Otázkou tedy je, podle čeho vybírat. V současnosti je na trhu obrovské množství vrat, z nichž jsou některé k mání za doslova neuvěřitelnou cenu. Jenomže ouha, ta bývá vykoupena nevalnou kvalitou, mizerným servisem a často i nulovou možností reklamace (zejména dovážená vrata). Při výběr vrat proto přihlédněte k tomu, že je nebudete napřesrok měnit a raději do nich investujte. Hledáte-li přiměřený poměr ceny a kvality, sáhněte po českém výrobku značky DoorHan.

Vrata, která nikdo nemá

Společnost DoorHan vyrábí vrata v moderní výrobní hale v Kadani a je to právě technologie výroby, která umožňuje prodej vrat za velmi nízkou cenu i bez dopadu na kvalitu. Sekční vrata však nejsou vyráběna v sériích, ale vždy na míru zákazníkových požadavků. Vrata jsou k mání v sedmi základních barvách a šesti dekorech imitace dřeva. V případě zájmu si můžete objednat vrata i v kterékoliv jiné barvě palety RAL a to v kombinaci s některým z mnoha povrchů a designů. Výsledkem je naprostý originál, který si navrhnete vy sami. Garážová vrata DoorHan jsou jediné svého druhu, které používají systém panelů s přerušeným tepelným mostem. Nedochází tak k promrzání žádné z částí vrat. Mezeru na spojích vyplňuje polyuretanová pěna, která je zakryta oděruvzdorným materiálem.

Chytrá garážová vrata

Je jen na vás, zda se rozhodnete pro ruční, nebo motorizované ovládání, které je nejen komfortní, ale zároveň bezpečné. Elektronický systém dokáže vyhodnotit, zda se v dráze vrat nenachází nějaká překážka a bezpečně je zastavit. Momentálně jsou sekční vrata DoorHan k mání ve čtyřech variantách, s ohledem na šířku otvoru. V případě zájmu vám je výrobce i namontuje.

Publikováno: 05. 09. 2012

Kategorie: Garáž

Autor: Adam

Tagy: garážová vrata | sekční vrata | vrata | vrata DoorHan