Interiér

Stylové látkové rolety jsou na úplně jiné úrovni než kdysi

Jedním z předpokladů komfortního bydlení je dostatek přirozeného světla a zároveň možnost regulace příliš intenzivních slunečních paprsků. Zajímá vás, jak toho docílit velmi elegantním způsobem? Pokud právě hledáte efektivní řešení pro zastínění vašeho bydlení a chcete něco více než klasické žaluzie, nepřehlédněte současnou nabídku látkových rolet. A chcete-li ty nejlepší, zaměřte se na špičkový sortiment předního českého výrobce Bematech. V Praze a Plzeňském kraji rolety seženete u specializované firmy MK Rolety, která zajišťuje i montáž a servis.

Moderní podoba látkových rolet vás překvapí

Spousta lidí si v souvislosti s látkovými roletami vybaví nevzhlednou stínící techniku, která byla svého času nedílnou součástí příslušenství bytů v panelových domech. Jenomže současné látkové rolety vypadají úplně jinak a s těmi někdejšími mají společný jen název.

Bematech se zabývá výrobou rolet přes 20 let a sortiment neustále inovuje. Nyní si můžete vybrat z neuvěřitelně široké nabídky látek, která čítá stovky různých druhů – od průsvitných a průhledných variant až po zcela zatemňující rolety.

Zajímavé řešení nabízí tzv. screenové rolety, které tvoří síto. Během dne zajišťují zatemnění z venkovní strany při zachování výhledu z interiéru. Večer však fungují obráceně, a proto nejsou vhodné do míst, kde mají sousedé přímý výhled na okna.

Velmi oblíbeným dekorativním prvkem jsou římské rolety. Krásné a pečlivě zpracované látky šité neviditelnými stehy rozjasní každý interiér a umocní celkovou atmosféru. Bematech se chlubí nejvyspělejší výrobou v České republice a prodává rolety i v zahraničí.

Den, nebo noc?

Potrpíte-li si na exkluzivitu, budou se vám líbit atraktivní rolety den a noc – Twintex. Jedinečnost této varianty spočívá ve střídání zatemňujících a transparentních pruhů s volitelnou šířkou. Výsledek vypadá neotřele a sluší každé domácnosti.

Bližší informace a fotogalerii jednotlivých variant najdete na www.mk-rolety.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.