Stylové látkové rolety jsou na úplně jiné úrovni než kdysi

Jedním z předpokladů komfortního bydlení je dostatek přirozeného světla a zároveň možnost regulace příliš intenzivních slunečních paprsků. Zajímá vás, jak toho docílit velmi elegantním způsobem? Pokud právě hledáte efektivní řešení pro zastínění vašeho bydlení a chcete něco více než klasické žaluzie, nepřehlédněte současnou nabídku látkových rolet. A chcete-li ty nejlepší, zaměřte se na špičkový sortiment předního českého výrobce Bematech. V Praze a Plzeňském kraji rolety seženete u specializované firmy MK Rolety, která zajišťuje i montáž a servis.

Moderní podoba látkových rolet vás překvapí

Spousta lidí si v souvislosti s látkovými roletami vybaví nevzhlednou stínící techniku, která byla svého času nedílnou součástí příslušenství bytů v panelových domech. Jenomže současné látkové rolety vypadají úplně jinak a s těmi někdejšími mají společný jen název. Bematech se zabývá výrobou rolet přes 20 let a sortiment neustále inovuje. Nyní si můžete vybrat z neuvěřitelně široké nabídky látek, která čítá stovky různých druhů – od průsvitných a průhledných variant až po zcela zatemňující rolety. Zajímavé řešení nabízí tzv. screenové rolety, které tvoří síto. Během dne zajišťují zatemnění z venkovní strany při zachování výhledu z interiéru. Večer však fungují obráceně, a proto nejsou vhodné do míst, kde mají sousedé přímý výhled na okna. Velmi oblíbeným dekorativním prvkem jsou římské rolety. Krásné a pečlivě zpracované látky šité neviditelnými stehy rozjasní každý interiér a umocní celkovou atmosféru. Bematech se chlubí nejvyspělejší výrobou v České republice a prodává rolety i v zahraničí.

Den, nebo noc?

Potrpíte-li si na exkluzivitu, budou se vám líbit atraktivní rolety den a noc - Twintex. Jedinečnost této varianty spočívá ve střídání zatemňujících a transparentních pruhů s volitelnou šířkou. Výsledek vypadá neotřele a sluší každé domácnosti. Bližší informace a fotogalerii jednotlivých variant najdete na www.mk-rolety.cz.

Publikováno: 09. 11. 2017

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: látkové rolety | římské rolety | rolety den a noc