Skvělé tipy

Pomocník, za kterého budete vděční až do nebe

Existuje zařízení, které díky neustálým moderním inovacím získává celkem rychle své místo mezi všemi členy domácnosti i milovanými pomocníky – díky širokým možnostem využití. Během běžných záležitostí i katastrof bude nedocenitelný.

Základem je samozřejmě kvalitní zpracování, které tomuto pomocníkovi dodá opravdu na veliké důvěryhodnosti. Využití pro něj nalezne opravdu každý člen rodiny. Přinese vám a do každého úklidu notnou dávku pohody, ale i bezpečnosti. Díky němu se vyhnete přímému kontaktu s nepříjemnými nebo ne příliš bezpečnými nečistotami. Ať už mokrými nebo suchými. Kolik jich za vás pozře už závisí na velikosti, výkonu a kvalitě.

Nebudeme vás už dála napínat – řeč je o multifunkčním vysavači. Uklidíte s ním samozřejmě běžné nečistoty, ale pravděpodobně jej budete využívat spíše na ty neobvyklé. Ostré střepy i s kompotem či kečupem vysajete z celé podlahy. Své místo si ale rychle najde v garáži i dílně – piliny, prach, rozlité tekutiny nebo špony a těžko dostupné nečistoty mixu mokrých i suchých nečistot jou hračka – zaneřáděné kobereček v autě, veranda, ale i altán nebo dokonce příjezdová cesta se mohou stát polem jeho působnosti.

Kvalitní zpracování a inovativní technologii naleznete například ve víceúčelovém vysavači Kärcher WD 3 S CAR. Přístroj si poradí s jemnou i hrubou špínou. Robustní nádoba na prach 17 l, přívodní kabel 4 m a 2 m dlouhá hadice umožňují rozsáhlý úklid. Kvalitní skládaný filtr i odolný vliesový sáček zabrání prášení i při sání jemnějšího nepořádku. Před odstraněním mokrého nepořádku sáček stačí pouze vyjmout. Díky funkci fukaru jej navíc využijete i například při odstraňování pilin, napadaného listí, a hlavně při úklidu hůře dostupných míst a skulin. K přístroji dostanete i příslušenství, které oceníte při čištění domu, garáže, auta, terasy, a hlavně při úklidu hůře dostupných míst a skulin. Podlahová hubice, štěrbinová hubice i nástavce speciálně pro úklid auta skutečně využijete i v dalších oblastech. V říjnu navíc WD 3 S CAR koupíte za akční cenu!

Základem pro to, aby vás vysavač nezklamal a práce s ním byla stále efektivní i při dlouhodobém používání stroje, je výběr kvalitního zařízení a samozřejmě i základní péče, díky které vysavač bude pracovat dlouho a kvalitně.

Při vysávání nečistot suchých používejte vždy vliesový sáček, protože slouží i jako další filtr prachových částic. Jaké další zásady dodržovat pro dlouhý život a efektivní dlouhodobý úklid se dozvíte zde: Jak správně pracovat s víceúčelovým vysavačem a pečovat o něj | Karcher.cz

Více informací o pomocnících na doma i ven zjistíte na www.karcher.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.