Pomocník, za kterého budete vděční až do nebe

Existuje zařízení, které díky neustálým moderním inovacím získává celkem rychle své místo mezi všemi členy domácnosti i milovanými pomocníky – díky širokým možnostem využití. Během běžných záležitostí i katastrof bude nedocenitelný.

Základem je samozřejmě kvalitní zpracování, které tomuto pomocníkovi dodá opravdu na veliké důvěryhodnosti. Využití pro něj nalezne opravdu každý člen rodiny. Přinese vám a do každého úklidu notnou dávku pohody, ale i bezpečnosti. Díky němu se vyhnete přímému kontaktu s nepříjemnými nebo ne příliš bezpečnými nečistotami. Ať už mokrými nebo suchými. Kolik jich za vás pozře už závisí na velikosti, výkonu a kvalitě.

Nebudeme vás už dála napínat – řeč je o multifunkčním vysavači. Uklidíte s ním samozřejmě běžné nečistoty, ale pravděpodobně jej budete využívat spíše na ty neobvyklé. Ostré střepy i s kompotem či kečupem vysajete z celé podlahy. Své místo si ale rychle najde v garáži i dílně – piliny, prach, rozlité tekutiny nebo špony a těžko dostupné nečistoty mixu mokrých i suchých nečistot jou hračka – zaneřáděné kobereček v autě, veranda, ale i altán nebo dokonce příjezdová cesta se mohou stát polem jeho působnosti.

Kvalitní zpracování a inovativní technologii naleznete například ve víceúčelovém vysavači Kärcher WD 3 S CAR. Přístroj si poradí s jemnou i hrubou špínou. Robustní nádoba na prach 17 l, přívodní kabel 4 m a 2 m dlouhá hadice umožňují rozsáhlý úklid. Kvalitní skládaný filtr i odolný vliesový sáček zabrání prášení i při sání jemnějšího nepořádku. Před odstraněním mokrého nepořádku sáček stačí pouze vyjmout. Díky funkci fukaru jej navíc využijete i například při odstraňování pilin, napadaného listí, a hlavně při úklidu hůře dostupných míst a skulin. K přístroji dostanete i příslušenství, které oceníte při čištění domu, garáže, auta, terasy, a hlavně při úklidu hůře dostupných míst a skulin. Podlahová hubice, štěrbinová hubice i nástavce speciálně pro úklid auta skutečně využijete i v dalších oblastech. V říjnu navíc WD 3 S CAR koupíte za akční cenu!

Základem pro to, aby vás vysavač nezklamal a práce s ním byla stále efektivní i při dlouhodobém používání stroje, je výběr kvalitního zařízení a samozřejmě i základní péče, díky které vysavač bude pracovat dlouho a kvalitně.

Při vysávání nečistot suchých používejte vždy vliesový sáček, protože slouží i jako další filtr prachových částic. Jaké další zásady dodržovat pro dlouhý život a efektivní dlouhodobý úklid se dozvíte zde: Jak správně pracovat s víceúčelovým vysavačem a pečovat o něj | Karcher.cz

Více informací o pomocnících na doma i ven zjistíte na www.karcher.cz.

Publikováno: 17. 10. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam