Skvělé tipy

Úklid a ostraha nemovitosti? Nemusíte na to být sami!

Vlastnictví bytového domu, kancelářského komplexu či jiné nemovitosti je vždy spojeno s časově a často i finančně náročnou správou. Pokud máte pocit, že vám majetek přerůstá přes hlavu a rádi byste ušetřili spoustu drahocenného času, obraťte se na někoho, kdo se o rutinní záležitosti, jako jsou především úklidové služby, postará namísto vás.

Jedna je lepší než několik

V souvislosti se správou nemovitosti nejde pouze o úklid, ale také o další činnosti, jako je ostraha objektu, údržba zeleně či provozně technický management. Na vás je, zda každou z těchto aktivit svěříte jiné firmě, anebo začnete spolupracovat s někým, kdo zajistí všechny služby od A do Z.

Výrazně praktičtější variantou je správa nemovitosti pod taktovkou odborníků, kteří se postarají o všechny dílčí úkoly. Vyhnete se komunikaci s několika subjekty a ve finále obvykle ušetříte i finanční prostředky.

Pravidelný i generální úklid

Specializované firmy zpravidla nabízí úklidové služby jako pravidelné (tzn. na denní bázi) a generální (důkladnější úklid). Kromě rutinního čištění podlah, oken a skleněných povrchů v nabídkách nechybí ani hloubkové čištění koberců, údržba žaluzií, úklid po rekonstrukci a v neposlední řadě čištění povrchů od graffiti.

Bezpečnost především

Jak zajistit, aby byl váš majetek v bezpečí? Služba, kterou hledáte, se nazývá ostraha objektů. Může zahrnovat fyzický dohled kvalifikovaného pracovníka, monitoring kamerovým systémem i recepční služby.

Tak na koho se obrátit?

Chcete konkrétní tip? Všechny výše uvedené činnosti zajišťuje česká firma Hondl Global Services – jeden z předních odborníků na komplexní správu a úklid nemovitostí. Společnost spolupracuje s klienty v rámci celé České republiky i v zahraničí a překážkou nejsou ani nestandardní požadavky. Více se dozvíte na www.hgs.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.