Interiér

Malování nemusí být noční můra

Zdá se vám vaše bydlení monotónní a přemýšlíte nad tím, čím byste mu dodali šmrnc? Interiér nic neoživí tak, jako čerstvá výmalba. Do té se však pouštíme poměrně neradi a většinou se na ni vrhneme až tehdy, když jsou stěny řádně zamazané. Malování zabere spoustu času a často po něm zbude hrozný nepořádek. Zkrátka a dobře – existuje celá řada příjemnějších aktivit. Naštěstí pro nás jsou tu profesionálové, pro které je malování každodenní rutinou. Zvládnou ho mnohem rychleji a precizněji. Bydlíte-li v okolí Ostravy, můžete se obrátit na firmu GS KOUPELNY. Společnost se zabývá rekonstrukcí jader a kuchyní a nabízí i komplexní zednické a malířské práce.

Užít si volno a přijít k vymalovanému

Důvodů, proč využít malířství Ostrava, je hned několik. Nebudete si muset vybírat dovolenou či ubírat volné dny z víkendů. Všechny starosti přeberou profesionální malíři, kteří se postarají jak o přípravu povrchu a opravu omítky, tak o pečlivé zakrytí vašeho nábytku a příslušenství. Zároveň vám poradí s výběrem vhodné barvy. Malíři z firmy GS KOUPELNY mají v oboru bohaté zkušenosti a nebojí se výzev. Zvládají tradiční i netradiční postupy a odvedou svou práci tak, aby interiér vypadal jako čerstvě vymalovaný po několik dlouhých let.

Nechte si vymalovat na klíč

Před započetím malířských prací s vámi provedou odbornou konzultaci a naplánují průběh výmalby tak, aby se chod vaší domácnosti nemusel nijak přizpůsobovat. Stres a noční můry z obrovského nepořádku nahradí klid a těšení se na krásně vymalovaný interiér. Takzvané malování klíč je stále oblíbenější využívají ho nejen domácnosti, ale i firmy a instituce. Další informace a kontakt najdete na gs-koupelny.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.