České křišťálové lustry jsou stále na světové úrovni

Křišťálový lustrDůležitost vhodného osvětlení jsme už v minulosti několikrát rozebírali, ale zapomněli jsme zmínit, že ani době moderních materiálů neupadá zájem o křišťálové lustry. A propo – i ty totiž mohou být stylizovány tak, aby podléhaly nejnovějším trendům a zároveň si zachovaly onen nádech luxusu, který je pro křišťál typický. Hledáte-li pro své bydlení funkční ozdobu, kterou skutečně nikdo nepřehlédne, pravděpodobně ji najdete v internetovém obchodě české rodinné firmy Titania LUX, která se zabývá výrobou tradičních českých křišťálových lustrů.

Moderní křišťálové lustry hledejte v Želeném Brodě

Čechy svého času patřily ve výrobě křišťálu mezi absolutní špičku a české křišťálové lustry zdobily sály po celém světě. Stačí však jediný pohled na sortiment od Titania LUX a bude vám jasné, že je tuzemská výroba stále na velmi vysoké úrovni. Firma, která sídlí v Železném Brodě, vyrábí moderní křišťálové lustry nejen pro tuzemské, ale i zahraniční zákazníky a kromě sortimentu, který je ke zhlédnutí v katalogu, realizuje i atypické lustry dle individuálních požadavků. Exkluzivitu zaručují ty nejlepší ověsy od firem jako je Preciosa Kamenický Šenov a oblíbený Swarovski (jde o 30 % olovnatý křišťál). Pokud si s výběrem nevíte rady, nezapomeňte si přečíst inspirativní článek, který najdete přímo v e-shopu eshop.titanialux.cz. Budete-li bezradní i poté, jednoduše se obraťte přímo na odborníky z firmy Titania LUX, kteří vám s výběrem rádi pomohou.

Vraťte lesk svému starému křišťálu

Nebo snad už křišťálový lustr máte a rádi byste mu navrátili někdejší lesk? Žádný problém, Titania LUX totiž provádí také moderní ultrazvukové čištění lustrů, které je ke křišťálu velmi šetrné a  také případné repase a opravy. Kromě toho je schopna dodat i náhradní díly na starší či přímo starožitné kousky. Skvostné lustry, které zdobily interiér vašich předků, tak mohou opět skvěle posloužit i vám.

Publikováno: 08. 04. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: křišťál | křišťálové lustry | lustry | moderní křišťálové lustry