Tepelné čerpadlo uleví vašemu rodinnému rozpočtu

Nevěřícně sledujete rostoucí ceny energií a nevíte, co si počnete? Pokud jste již změnili své dodavatele energií za výhodnější, ale stále platíte příliš vysoké částky, nevyhnete se investicím do zařízení, které váš dům promění v nízkoenergetické bydlení. Snižování spotřeby energie je totiž z dlouhodobého hlediska mnohem výhodnější, než to, že ušetříte pár korun změnou dodavatele. Základním prvkem takzvané zelené domácnosti by mělo být tepelné čerpadlo. V případě, že vás od nákupu tepelného čerpadla odrazuje vyšší pořizovací cena, musíte si uvědomit, že se v dlouhodobějším časovém horizontu náklady na pořízení čerpadla vrátí v rámci úspory energie..

Když zateplení nestačí

Zateplili jste vaše bydlení od základů až po střechu, ale stále vám to nestačí? Další úsporu vám přinese tepelné čerpadlo, díky kterému ušetříte podstatnou část nákladů za teplo. Na trhu je však velmi mnoho výrobců a ještě více dodavatelů a vybrat si to správné čerpadlo není jednoduché. Preferujete-li vysokou kvalitu za příjemné ceny, budou se vám zamlouvat tepelná čerpadla od společnosti KLIMA RAPID. Historie firmy se datuje již od roku 1994 a díky dlouhodobému působení v oboru se jedná o velmi zkušeného dodavatele, který je pro vás schopen zajistit kompletní montážní práce, servis a údržbu. Samozřejmostí je pak odborná technická prohlídka vámi vybraného čerpadla a stanovení tepelné nabídky.

Které čerpadlo je pro vás nejvýhodnější?

Tepelná čerpadla se liší v závislosti na tom, co je zdrojem jejich energie. KLIMA RAPID nabízí tepelná čerpadla vzduch-voda, ale také tepelná čerpadla vzduch-vzduch. Mezi nejprodávanější produkty patří tepelná čerpadla Dakin a tepelná čerpadla Sanyo. Pokud se v nabídce neorientujete, nevadí. Odborníci z KLIMA RAPID vám velmi ochotně pomohou vybrat to pravé čerpadlo pro vaše bydlení. Podrobnější informace o sortimentu a službách najdete na http://www.klimarapid.cz/, případně můžete zdarma zavolat na zelenou linku 800 100 343. Vybrané zboží lze zakoupit i prostřednictvím internetu na http://obchod.klimarapid.cz/