Vzduchotechnika

Chcete být v pohodě? Pořiďte si klimatizaci!

Při pohledu do kalendáře sice zjistíte, že do začátku letních měsíců nějaký ten pátek zbývá, nicméně matka příroda nám čas od času připraví nefalšovaná tropická vedra i na jaře. Pokud se doma cítíte, jako v sauně a nepomáhá ani časté větrání, případně studená sprcha, nezbude vám, než se poohlédnout po jiném řešení. A není nic účinnějšího, než klimatizace, díky které se klima ve vašem obydlí stane více než přijatelným. Je vědecky dokázáno, že lidský mozek pracuje nejúčinněji, když je v místnosti takzvaná telená pohoda. Té lze v parném létě dosáhnout pouze prostřednictvím klimatizační jednotky. Pakliže o ní silně uvažujete, jistě se vám bude hodit tip na vysoce kvalitní produkty renomované společnosti SORKE s.r.o., která se vzduchotechnikou zabývá již řadu let.

Jak pracuje klimatizační jednotka

Princip klimatizace je velmi jednoduchý, jednotka je navržena tak, aby účinně eliminovala nadměrné teplo, ale také odvlhčovala, zvlhčovala či případně vytápěla místnost, ve které je umístěna. Primární účel klimatizace je sice snižování nadměrného tepla, ale stejně tak ji využijete na podzim nebo v zimě. SORKE instaluje výkonné přístroje, které se hodí do domácností, ale také kancelářských objektů. Klimatizační jednotky pracují v rozsahu teplot -15°C až +43°C a propojení jednotek zajišťuje měděné potrubí pro vedení chladiva E410A.

Rekuperace tepla pro lepší dýchání

Trpíte-li pocitem, že je vzduch ve vašem obydlí nedýchatelný, bude se vám hodit rekuperační systém. Rekuperační jednotky vynikají technickými vlastnosti materiálů a komponentů, což má za následek velmi dlouhou trvanlivost rekuperačního zařízení. Větrací jednotky lze podle vašeho přání doplnit teplovodním či externím elektrickým ohřevem a obtokem vzduchu.

SORKE s.r.o. Pardubice však zajišťuje i jiné úpravy vnitřního prostředí staveb a zajišťuje návrhy pro oblasti chlazení, teplovzdušného vytápění, větrání, vzduchotechnika a rekuperace. Společnost apeluje na využití moderních nízkoenergetických přístrojů, které vyhovují všem náročným požadavkům moderního řešení vzduchotechniky.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.