Plastová okna - investice, která se vyplatí

okna Bohemia Plast" src="https://driftdesign.cz/image/17895/bohemia-150x150.png" alt="" width="150" height="150" />Také vám nedají spát účty za energie a usilovně přemýšlíte nad tím, jak za ně ušetřit? Drtivou většinu výdajů představuje vytápění, jehož efektivitu lze velmi výrazně ovlivnit. Způsobů, jak dosáhnout menšího úniku tepla, je celá řada a mezi ty nejúčinnější patří zateplení a výměna starých oken za plastová. My se zaměříme na druhou z možností, která je cenově dostupnější a přináší s sebou i další výhody. Plastová okna představují ideální bariéru, která zamezí únikům tepla, jednoduše se udržují a navíc i dobře vypadají.

Výhody plastových oken

Doby, kdy se vyráběly tříkomorová okna, jsou nenávratně pryč a standardem se staly plastová okna s pěti, šesti a dokonce i sedmi komorami. Ty jsou zárukou perfektní izolace a v kombinaci s populárními trojskly také obrovské úspory nákladů za vytápění. Neměli bychom zapomenout ani na další pozitiva, jako je výrazný estetický efekt a prakticky nulová údržba, která spočívá v občasném utření rámů a okenic vlhkým hadříkem. Díky speciálně tvarovanému kovovému vyztužení jsou plastová okna velmi stabilní a navíc zaručí ochranu proti vloupání.

Dejte na kvalitu

Na plastová okna je třeba pohlížet jako na investici a nesnažit se na nich za každou cenu ušetřit. I vám někdo vhodil do poštovní schránky letáček, který avizuje až přehnaně levná plastová okna polského původu? Chcete-li skutečně ušetřit, raději se jim vyhněte. Nejen, že špatně izolují, ale navíc nejsou barevně stálá a mají tendenci se prohýbat. Mnohem lepší volbou jsou o něco dražší, ale výrazně kvalitnější produkty vyráběné v České republice. Skvělým příkladem jsou plastová okna BOHEMIA PLAST, která představují ideální poměr ceny a kvality. Momentálně si můžete vybrat ze čtyř druhů profilů a širokého spektra barev a skleněných výplní. Obyvatelům městských center doporučujeme protihlukové izolační sklo, které zaručí dokonalé odhlučnění od frekventované ulice.

Publikováno: 21. 08. 2012

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: plastová okna | plastová okna BOHEMIA PLAST