Skvělé tipy

Plastová okna – investice, která se vyplatí

Také vám nedají spát účty za energie a usilovně přemýšlíte nad tím, jak za ně ušetřit? Drtivou většinu výdajů představuje vytápění, jehož efektivitu lze velmi výrazně ovlivnit. Způsobů, jak dosáhnout menšího úniku tepla, je celá řada a mezi ty nejúčinnější patří zateplení a výměna starých oken za plastová. My se zaměříme na druhou z možností, která je cenově dostupnější a přináší s sebou i další výhody. Plastová okna představují ideální bariéru, která zamezí únikům tepla, jednoduše se udržují a navíc i dobře vypadají.

Výhody plastových oken

Doby, kdy se vyráběly tříkomorová okna, jsou nenávratně pryč a standardem se staly plastová okna s pěti, šesti a dokonce i sedmi komorami. Ty jsou zárukou perfektní izolace a v kombinaci s populárními trojskly také obrovské úspory nákladů za vytápění. Neměli bychom zapomenout ani na další pozitiva, jako je výrazný estetický efekt a prakticky nulová údržba, která spočívá v občasném utření rámů a okenic vlhkým hadříkem. Díky speciálně tvarovanému kovovému vyztužení jsou plastová okna velmi stabilní a navíc zaručí ochranu proti vloupání.

Dejte na kvalitu

Na plastová okna je třeba pohlížet jako na investici a nesnažit se na nich za každou cenu ušetřit. I vám někdo vhodil do poštovní schránky letáček, který avizuje až přehnaně levná plastová okna polského původu? Chcete-li skutečně ušetřit, raději se jim vyhněte. Nejen, že špatně izolují, ale navíc nejsou barevně stálá a mají tendenci se prohýbat. Mnohem lepší volbou jsou o něco dražší, ale výrazně kvalitnější produkty vyráběné v České republice. Skvělým příkladem jsou plastová okna BOHEMIA PLAST, která představují ideální poměr ceny a kvality. Momentálně si můžete vybrat ze čtyř druhů profilů a širokého spektra barev a skleněných výplní. Obyvatelům městských center doporučujeme protihlukové izolační sklo, které zaručí dokonalé odhlučnění od frekventované ulice.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.