Znáte obkladové 3D PVC panely? Díky nim rychle a jednoduše proměníte váš interiér

Klasické tapety i fototapety zná už většina z nás. Dovedou krásně oživit prostor, do něhož je umístíme, a to i v případě, že vybavení daného pokoje bude jednoduché a strohé, stejně jako barvy zdí. Podobně mohou zapůsobit i obkladové 3D PVC panely. Kvalitní, v precizním designu a mnoha podobách najdete v e-shopu folie-tapety.cz.

Proč právě obkladové 3D PVC panely?

Někdo provádí rekonstrukci bytu, proto, že jde o byt starý, který potřebuje mnoho oprav. Jsou ale i lidé, kteří rekonstruují ložnici, obývák nebo třeba koupelnu jen proto, že jednoduše chtějí či potřebují změnu. V obou případech ale chceme, aby nás rekonstrukce vyšla cenově co nejlépe. Ať už rekonstruujete z jakéhokoli důvodu, obkladové 3D panely vás určitě nadchnou. Jde o levný způsob, jak upravit stěny v mnoha místnostech bytu i domu. Nalepit je dokáže každý kutil a vybírat můžete z dekorů dřeva, kamene nebo keramiky. Jsou vaše stěny nerovné? Nevadí. 3D panely velmi dobře překryjí i drobné nedostatky podkladu, jako jsou právě nerovnosti, fleky či trhlinky. Jak už název napovídá, zajistí vám konečný 3D efekt. Nemusíte se obávat zatížení statiky budovy, jako je tomu u použití pravých, těžkých přírodních materiálů. Panely jsou lehké, tenké, snadno se s nimi manipuluje. Doslova za pár korun můžete změnit interiér, ať už jde o domov, pracovnu, firmu či veřejné prostory. Nejčastěji je lidé používají do kuchyní a koupelen, ale použít je můžete i do obýváku nebo na chodbu. Nevadí jim ani prostředí s vyšší vlhkostí.

Nechte si zaslat vzorky

E-shop folie-tapety.cz vám zašle vzorky 3D PVC panelů, budete-li si přát. Vybírat můžete z více než 200 různých druhů 3D panelů a obkladů na jejich skladě. Jde o nejširší nabídku 3D panelů v ČR za nejlepší ceny. Podívejte se na folie-tapety.cz a vyberte si 3D panely, které změní váš interiér.

Publikováno: 20. 07. 2022

Kategorie: Interiér

Autor: Adam