Interiér

Znáte obkladové 3D PVC panely? Díky nim rychle a jednoduše proměníte váš interiér

Klasické tapety i fototapety zná už většina z nás. Dovedou krásně oživit prostor, do něhož je umístíme, a to i v případě, že vybavení daného pokoje bude jednoduché a strohé, stejně jako barvy zdí. Podobně mohou zapůsobit i obkladové 3D PVC panely. Kvalitní, v precizním designu a mnoha podobách najdete v e-shopu folie-tapety.cz.

Proč právě obkladové 3D PVC panely?

Někdo provádí rekonstrukci bytu, proto, že jde o byt starý, který potřebuje mnoho oprav. Jsou ale i lidé, kteří rekonstruují ložnici, obývák nebo třeba koupelnu jen proto, že jednoduše chtějí či potřebují změnu. V obou případech ale chceme, aby nás rekonstrukce vyšla cenově co nejlépe. Ať už rekonstruujete z jakéhokoli důvodu, obkladové 3D panely vás určitě nadchnou. Jde o levný způsob, jak upravit stěny v mnoha místnostech bytu i domu.

Nalepit je dokáže každý kutil a vybírat můžete z dekorů dřeva, kamene nebo keramiky. Jsou vaše stěny nerovné? Nevadí. 3D panely velmi dobře překryjí i drobné nedostatky podkladu, jako jsou právě nerovnosti, fleky či trhlinky. Jak už název napovídá, zajistí vám konečný 3D efekt.

Nemusíte se obávat zatížení statiky budovy, jako je tomu u použití pravých, těžkých přírodních materiálů. Panely jsou lehké, tenké, snadno se s nimi manipuluje. Doslova za pár korun můžete změnit interiér, ať už jde o domov, pracovnu, firmu či veřejné prostory. Nejčastěji je lidé používají do kuchyní a koupelen, ale použít je můžete i do obýváku nebo na chodbu. Nevadí jim ani prostředí s vyšší vlhkostí.

Nechte si zaslat vzorky

E-shop folie-tapety.cz vám zašle vzorky 3D PVC panelů, budete-li si přát. Vybírat můžete z více než 200 různých druhů 3D panelů a obkladů na jejich skladě. Jde o nejširší nabídku 3D panelů v ČR za nejlepší ceny.

Podívejte se na folie-tapety.cz a vyberte si 3D panely, které změní váš interiér.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.