Skvělé tipy

Pachové ohradníky: Efektivní způsob, jak udržet zvěř mimo váš pozemek i auto

Divoká zvířata si s tím, kde se pohybují, příliš hlavu nelámou. Pokud vás však navštěvují příliš často a vždy za sebou zanechají pořádnou spoušť, je logické, že hledáte účinné řešení, jak se lesní zvěře zbavit. Přitom je to jednodušší, než jste si možná doposud mysleli. Seznamte se s českým pachovým ohradníkem Antifer, který je určen k ochraně hospodářských a soukromých prostor.

Co je to Antifer?

Antifer je inovativní přípravek, na jehož vývoji se podílel tým zkušených expertů. Byl testován Výzkumným ústavem lesního hospodářství a myslivosti, je chráněn průmyslovým vzorem a momentálně nenajdete cenově dostupnější alternativu. Kromě zemědělců a lesníků ho využívají zahrádkáři, správci silničních a drážních komunikací, provozovatelé golfových hřišť apod.

Jak se antifer používá?

Antifer má za sebou úspěšné testování na zvířecích stezkách. Zvířata byla sledována pomocí fotopastí a ukázalo se, že si po určité době na zápach navyknou. Z tohoto důvodu je nutné pachy po určité době změnit. Výrobce si je toho vědom a dodává 3 různé druhy roztoku. Budete-li je po cca třech týdnech obměňovat, dosáhnete stoprocentního účinku. Český výrobce dodává Antifer ve formě roztoku i pěny a koncentrátu pro obnovu pachové složky.

V praxi lze díky Antiferu zabránit tomu, aby zvěř působila škody na majetku a v případě aplikace v okolí nepřehledných úseků silnic a železnic minimalizovat riziko střetu.

Antifer proti kunám v autě

V nabídce najdete také přípravek primárně určený pro ochranu před kunami. Ty se s příchodem zimy velmi rády uvelebí v motorovém prostoru automobilu a právě díky Antiferu můžete nežádoucí výskyt tohoto lesního tvora zamezit. Ochránit tím elektroinstalaci, izolaci, brzdy a chladící systém – na tom všem si kuny pochutnávají nejraději a opravy nejsou levné. Aplikujete-li Antifer, kuna auto nechá na pokoji.

Chcete se o Antiferu dozvědět více? informace a produkty najdete na www.antifer.cz

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.