Pachové ohradníky: Efektivní způsob, jak udržet zvěř mimo váš pozemek i auto

Divoká zvířata si s tím, kde se pohybují, příliš hlavu nelámou. Pokud vás však navštěvují příliš často a vždy za sebou zanechají pořádnou spoušť, je logické, že hledáte účinné řešení, jak se lesní zvěře zbavit. Přitom je to jednodušší, než jste si možná doposud mysleli. Seznamte se s českým pachovým ohradníkem Antifer, který je určen k ochraně hospodářských a soukromých prostor.

Co je to Antifer?

Antifer je inovativní přípravek, na jehož vývoji se podílel tým zkušených expertů. Byl testován Výzkumným ústavem lesního hospodářství a myslivosti, je chráněn průmyslovým vzorem a momentálně nenajdete cenově dostupnější alternativu. Kromě zemědělců a lesníků ho využívají zahrádkáři, správci silničních a drážních komunikací, provozovatelé golfových hřišť apod.

Jak se antifer používá?

Antifer má za sebou úspěšné testování na zvířecích stezkách. Zvířata byla sledována pomocí fotopastí a ukázalo se, že si po určité době na zápach navyknou. Z tohoto důvodu je nutné pachy po určité době změnit. Výrobce si je toho vědom a dodává 3 různé druhy roztoku. Budete-li je po cca třech týdnech obměňovat, dosáhnete stoprocentního účinku. Český výrobce dodává Antifer ve formě roztoku i pěny a koncentrátu pro obnovu pachové složky. V praxi lze díky Antiferu zabránit tomu, aby zvěř působila škody na majetku a v případě aplikace v okolí nepřehledných úseků silnic a železnic minimalizovat riziko střetu.

Antifer proti kunám v autě

V nabídce najdete také přípravek primárně určený pro ochranu před kunami. Ty se s příchodem zimy velmi rády uvelebí v motorovém prostoru automobilu a právě díky Antiferu můžete nežádoucí výskyt tohoto lesního tvora zamezit. Ochránit tím elektroinstalaci, izolaci, brzdy a chladící systém - na tom všem si kuny pochutnávají nejraději a opravy nejsou levné. Aplikujete-li Antifer, kuna auto nechá na pokoji. Chcete se o Antiferu dozvědět více? informace a produkty najdete na www.antifer.cz

Publikováno: 19. 05. 2018

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: kuna auto | pachové ohradníky