Sprchový panel - alternativa pro ty, kterým se do koupelny nevejde vířivka

Patříte k milovníkům masáží a neodpustíte si jednou příležitost, při které své tělo můžete nechat hýčkat tryskami ve vířivce? Pokud již delší dobu o masážní vaně uvažujete, ale není ve vašich finančních možnostech, abyste si ji v dohledné době pořídili, máme pro vás vhodnou alternativu, jejíž popularita v posledních letech strmě stoupá. Masážní sprchové panely (nebo také hydromasážní panely, hydropanely...) ocení i majitelé menších koupelen, do kterých by se whirlpoolka kvůli svým rozměrům nevešla.

Pravidelné masáže doma v koupelně

Moderní sprchové panely se skládají ze soustavy trysek (jsou zabudovány přímo v panelu) a zavěšují se na stěnu, případně do rohu sprchového koutu. Základní funkcí je samozřejmě klasické sprchování, ale stačí nastavit sprchové trysky a můžete si užívat cílené masáže celého těla. A to jak dlouho budete chtít. Levnější panely obvykle disponují jednou nebo dvěma a dražší varianty až šest a více trysek. V závislosti na provedení na nich najdete mechanické ovládání, nebo digitální LCD panel s regulací teploty vody. Mezi další prvky patří osvětlení, sedátko, které dojem z masáže umocňuje Sprchové panely je možné instalovat do většiny sprchových koutů, ale doporučené minimální rozměry by neměly být menší než 90 x 90 cm. Montáž je jednoduchá a rychlá a zvládne ji i méně zkušený.

Fuknční a krásné

Hydromasážní panely jsou nejen funkční, ale navíc zvyšují celkovou estetickou hodnotu interiéru. Vyrábí se v nejrůznějších provedeních a na své si přijdou především příznivci minimalismu. Luxusně působí především nerez, ale neméně trendy jsou dekory imitující exotické dřeviny. Praktický a je i umělý kámen, který se velmi snadno udržuje. Pokud vás možnost, jak si dopřát příjemnou masáž kdykoliv se vám zamane, zaujala, poohlédněte se po panelech na www.okkoupelny.cz. Prodejce nabízí široké spektrum koupelnového vybavení (mezi kterým nechybí ani populární sprchové sloupy) a to za velmi příjemné ceny. Nechcete-li do masážního sprchového panelu investovat desítky tisíc a přesto vyžadujete krásný design a kvalitní masáž, jste na správné adrese. Sprchový panel