Luxusní bydlení

Rezidence Korunní – moderní bydlení s duchem tradičních Vinohrad

Sníte o luxusním bydlení v Praze, ale nemůžete si vybrat z bohaté nabídky nových developerských projektů? Dnes vám představíme nový komplex luxusních bytů na Vinohradech, který reflektuje kosmopolitní charakter metropole a přesto nabízí dostatek soukromí, které je v dnešní době k nezaplacení. Nese název Rezidence Korunní a stojí za ní známý developer Sekyra Group. Skládá se ze tří unikátních částí, ze kterých si můžete vybrat takovou, která odpovídá vašim požadavkům a stylu života.

Rezidence Korunní je citlivě vsazena do stávající historické zástavby a přestože jde o moderní komplex, nijak okolí nenarušuje a naopak ho doplňuje. Ve všech částech jsou k mání ateliéry, klasika v podobě dvou a třípokojových bytů i luxusní byty s nadstandardními dispozicemi. Soubor budov má čtvercový půdorys a součástí zástavby je i rozhlehlý dvůr s vodní plochou a zelení. Roh ulic Korunní a Říčanská je díky stromům, lavičkám a příjemnému osvětlení jako stvořený pro setkávání s přáteli.

Korunni 2

Boulevard

Soubor bytů Boulevard má podobu perfektně vybaveného osmipatrového domu a nachází se na severní straně komplexu. Luxusní byty Praha Vinohrady disponují kvalitním vybavením, balkony a impozantním výhledem na pražské panoráma. Pohled na nespočet vinohradských a žižkovských činžovních domů, kterým dominuje osvětlená televizní věž, vás učaruje.

Villa

Objekt Villa kombinuje tradiční vinohradské činžovní domy a moderní bydlení. Nachází se ve východní a jižní části komplexu a jde o ryzi luxus. Zajímavostí je proměnlivá výška, která se směrem k Hradešínské a Říčanské ulici svažuje. V nejnižším bodě plynule navazuje na zástavbu městských vilek. Developerům se podařilo uchovat tradiční duch Vinohrad, který se již po staletí prakticky nezměnil.

Industrial

Bydlení v továrně? Ani omylem. Nenechte se zmást názvem, nové byty Praha Vinohrady se také řadí k luxusnímu bydlení a není náhoda, že si některé z bytů vybraly české celebrity jako fotbalista Patrik Berger, módní návrhářka Beata Rajska a bývalá Miss ČR Jana Doležalová. Na rozdíl od ostatních částí rezidence však části Industrial vévodí ušlechtilé materiály, které ocení klientela s vytříbeným vkusem. Pokud si potrpíte na hliníkové profily oken nebo kovové zárubně, jistě se vám bude bydlení líbit.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.