Rezidence Korunní - moderní bydlení s duchem tradičních Vinohrad

Obsah článku:
  1. Boulevard
  2. Villa
  3. Industrial
Sníte o luxusním bydlení v Praze, ale nemůžete si vybrat z bohaté nabídky nových developerských projektů? Dnes vám představíme nový komplex luxusních bytů na Vinohradech, který reflektuje kosmopolitní charakter metropole a přesto nabízí dostatek soukromí, které je v dnešní době k nezaplacení. Nese název Rezidence Korunní a stojí za ní známý developer Sekyra Group. Skládá se ze tří unikátních částí, ze kterých si můžete vybrat takovou, která odpovídá vašim požadavkům a stylu života. Rezidence Korunní je citlivě vsazena do stávající historické zástavby a přestože jde o moderní komplex, nijak okolí nenarušuje a naopak ho doplňuje. Ve všech částech jsou k mání ateliéry, klasika v podobě dvou a třípokojových bytů i luxusní byty s nadstandardními dispozicemi. Soubor budov má čtvercový půdorys a součástí zástavby je i rozhlehlý dvůr s vodní plochou a zelení. Roh ulic Korunní a Říčanská je díky stromům, lavičkám a příjemnému osvětlení jako stvořený pro setkávání s přáteli. Korunni 2

Boulevard

Soubor bytů Boulevard má podobu perfektně vybaveného osmipatrového domu a nachází se na severní straně komplexu. Luxusní byty Praha Vinohrady disponují kvalitním vybavením, balkony a impozantním výhledem na pražské panoráma. Pohled na nespočet vinohradských a žižkovských činžovních domů, kterým dominuje osvětlená televizní věž, vás učaruje.

Villa

Objekt Villa kombinuje tradiční vinohradské činžovní domy a moderní bydlení. Nachází se ve východní a jižní části komplexu a jde o ryzi luxus. Zajímavostí je proměnlivá výška, která se směrem k Hradešínské a Říčanské ulici svažuje. V nejnižším bodě plynule navazuje na zástavbu městských vilek. Developerům se podařilo uchovat tradiční duch Vinohrad, který se již po staletí prakticky nezměnil.

Industrial

Bydlení v továrně? Ani omylem. Nenechte se zmást názvem, nové byty Praha Vinohrady se také řadí k luxusnímu bydlení a není náhoda, že si některé z bytů vybraly české celebrity jako fotbalista Patrik Berger, módní návrhářka Beata Rajska a bývalá Miss ČR Jana Doležalová. Na rozdíl od ostatních částí rezidence však části Industrial vévodí ušlechtilé materiály, které ocení klientela s vytříbeným vkusem. Pokud si potrpíte na hliníkové profily oken nebo kovové zárubně, jistě se vám bude bydlení líbit.

Publikováno: 23. 01. 2014

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: luxusní byty na Vinohradech | nové byty Vinohrady | rezidence korunní | Vinohrady byty