Skvělé tipy

Opravy kanalizace zvládnou na jedničku pouze profesionálové

Ucpaná nebo poškozená kanalizace dokáže pořádně znepříjemnit život obyvatelům jednotlivých jednotek i celých bytových domů. A pokud dojde k poruše kanalizace v kancelářské budově nebo v restauraci, není mnohdy reálné zachovat byť jen omezený provoz. Navíc k problémům nezřídka dochází i na hlavním vedení, které obsluhuje celý blok či dokonce čtvrť.

Jak se provádějí opravy kanalizace?

Opravy kanalizace jsou záležitostí, kterou je třeba svěřit profesionální firmě. Jen ta totiž disponuje kvalitním specializovaným vybavením, které je k úspěchu nezbytné. Opravdoví profesionálové tak zvládnou nejen provést opravy kanalizace efektivně a se zaručeným dlouhodobým výsledkem; dokáží i výrazně snížit náklady. Typickým příkladem jsou bezvýkopové opravy kanalizace, při nichž není třeba provádět zdlouhavé a drahé výkopové práce. Doba odstavení kanalizace se tak zkracuje na minimum. A navíc není třeba vynakládat zbytečně vysoké částky. Bezvýkopové opravy kanalizace jsou tak v současnosti velice vyhledávaným řešením problému.

Monitorování kanalizace zajistí diagnostiku i prevenci

Jednou z moderních metod sloužících při opravách je monitorování kanalizace. Monitorovací technika spolehlivě odhalí stav stoky i potrubí. S její pomocí lze zcela přesně stanovit rozsah a charakter závady i včas předejít havarijní situaci. K monitorování kanalizace se používají buď jednodušší a snadno přenosné nástrčné kamery, případně pokročilé monitorovací systémy. Ty jsou vybaveny množstvím funkcí a jsou nezbytnými pomocníky při řešení náročnějších oprav kanalizace. Mohou být mobilní nebo vestavěné do servisního vozidla.

Vysokotlaká technika důkladně odstraní všechny nánosy

Vysokotlaká technika zajistí dokonalou eliminaci cizích těles i usazenin. Vysokotlaké čištění kanalizace probíhá pomocí přesně směřovaného proudu vody, která je do trysky vháněna vysokotlakým čerpadlem s regulovatelným tlakem. Působením přímo na problematické místo se snadno odstraní ucpávky a sedimenty. Technika pro vysokotlaké čištění kanalizace je nejčastěji umístěna přímo ve skříňových vozidlech.

Profesionální techniku na čištění kanalizací dodává společnost IBOS a.s.

Společnost IBOS a. s. zahájila svou činnost v oboru čištění kanalizací již roku 1999 a dnes patří mezi špičku. Specializuje se zejména na výrobu techniky na monitorování kanalizace, frézování kanalizace a vysokotlaké čištění kanalizace.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.