Interiér

Našli jsme pro vás velmi levný, ale přesto kvalitní a stylový nábytek!

Kvalitní nábytek a bytové doplňky jdou většinou ruku v ruce s adekvátní cenou. Existují však světlé výjimky, kdy natrefíme na někoho, kdo garantuje velmi nízké ceny a tak tomu je i v případě společnosti Magenta Investment s.r.o. Prodejce se specializuje na nábytek, který uspokojí méně náročné klienty, ale také ty, kteří si potrpí na originalitu. Magenta Investment se na trhu pohybuje více než 20 let a spolupracuje s více než 160 partnery a je proto schopna nabídnout široký výběr moderního, klasického, rustikálního a zahradního nábytku, včetně pestrého spektra doplňků. Udělejte si s námi krátkou návštěvu a prozkoumejte sortiment, který si jistě najde místo i ve vaší domácnosti.

Zaujaly nás především nápadité sestavy pro obývací pokoj. Stěna Barato v barevném provedení švestka/černý lesk je momentálně k mání za necelé tři tisíce a potěší příznivce minimalistického designu, kteří disponují velmi nízkým rozpočtem. A pro druhou stranu barikády? Pro zákazníky, kteří přičichli k výhodám masivního dřeva a preferují klasické a nestárnoucí tvary, je připravena sestava Bawaria. Zdá se vám cena 48 158 Kč za kompletní sestavu příliš vysoká? V tom případě si uvědomte, že jde o robustní nábytek, který vám vydrží několik desítek let a přežije i časté stěhování. Jednotlivé prvky jsou přesto zakoupit i zvlášť.

Barato
Sestava Barato
Bawaria
Sestava Bawaria

Zákazníci, kteří řeší problém s úložným prostorem, si mohou vybrat z množství skříní. Nechybí zrcadlové, dvou a třídveřové, ale ani rohové skříně v rozličných designových a barevných provedení, které se hodí do moderního i klasického interiéru. Stylový kousek Bogfran v tmavém trendy provedení dub foscari vás přijde na 2 786 Kč. Další šatní skříně najdete zde.

Designová skříň Bogfran
Designová skříň Bogfran

Magenta nabízí nábytek a doplňky pro celý interiér a pokud na některý z produktů narazíte u konkurence za nižší cenu, dostanete na něj slevu až do výše nejnižší prokázané nabídky. Celé portfolio nábytku, které je aktuálně v nabídce, bylo v vyrobeno v EU a mnoho sestav získalo ocenění za kvalitu a design. Pokud s nákupem přesto nebudete spokojeni, dostanete své peníze zpět. Levný nábytek od Magenta Investment s.r.o. je vaše šance na lepší bydlení za málo peněz. Více na www.nabytekmagenta.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.