Zahrada a rostliny

Nůžkový zahradní párty stan zachrání každou oslavu před rozmary počasí

Těšíte se na první jarní dny, kdy po dlouhém čekání vytáhnete gril a uspořádáte první letošní zahradní párty? Počítejte však s tím, že vás může zradit počasí. Sluníčko na vás začne prudce pálit ostré paprsky, případně se schová za mraky a nechá je, aby spláchly vše, co máte na stole. Stejně nepříjemný je i prudký vítr, který dokáže pořádně otrávit náladu. Nic z toho se ale nemusí stát, pokud si pořídíte praktický nůžkový stan. Bude se vám hodit po celou sezónu a my vám prozradíme jeho největší výhody!

Můžete si ho dovolit i vy, tak proč ho nemít?

Ty tam jsou doby, kdy byly nůžkové párty stany cenově nedostupné a většina lidí si je pronajímala. V současné době jsou tyto moderní přístřešky cenově přijatelné a není jediný důvod, proč byste si jeden neměli pořídit i vy. Praktická nůžková konstrukce umožňuje velmi rychlé postavení i rozložení. Zároveň ji můžete kdykoliv přenést v tašce.

Nůžkový párty stan využijete při nejrůznějších příležitostech. Ukryjete se pod něj během zahradní párty a stejně dobře vám poslouží jako dočasný skladový prostor. S ohledem na plánované využití zvolte rozměry, které skutečně využijete. K mání jsou menší párty stany s rozměry 3 x 3 m, ale také mnohem větší přístřešky s úctyhodnými 3 x 9 m.

party-stan-zahradni

Tip: Inspirujte se super tipy na párty stany!

Vydejte se cestou kvality, nebudete litovat

Rozhodnete-li se pro koupi párty stanu, nepodlehněte podivně nízkým cenám konstrukcí v tržnicích. Nekvalitní přístřešky nejsou stabilní a většinou nevydrží déle než jednu sezónu. Ve finále se vám výrazně prodraží, nehledě na riziko společenského trapasu v momentě, kdy se konstrukce zřídí na vaše hosty.

Chcete-li však přeci jen ušetřit, poohlédněte se po kvalitním party stanu na www.t-zbozi.cz. Spolehlivý prodejce vám rád poradí s výběrem vhodného modelu a vy ho budete mít do dvou dní doma. V nabídce najdete široké spektrum stanů i příslušenství – to vše za skvělou cenu.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.