Na vyklízení nemovitostí nemusíte být sami

Vyklízení nemovitosti není zrovna příjemná povinnost. Je třeba vynosit spoustu věcí, roztřídit je a také se jich zbavit. Ne všechno lze totiž hodit pohodlně do popelnice. Na koho se obrátit s žádostí o rady a pomoc? Pozvěte si odborníky. Odborníky na vyklízení nemovitostí v Praze najdete na Chcivyklidit.cz. Jak sami říkají, jen tak něčeho se nezaleknou. A mimopražské potěší, že jsou schopni dojet prakticky kamkoliv po republice.

Jaký je váš důvod k vyklízení nemovitosti? Na tom nezáleží

O vyklízení bytů v Praze mají klienti zájem z různých důvodů. Někdy se stěhují, jindy plánují rekonstrukci a potřebují se zbavit starého nábytku plného třísek. Někteří koupili nemovitost, již chtějí rekonstruovat, a nejdříve ji potřebují vyčistit. Další vyklízí půdu nebo sklep. Pak jsou tu i smutné případy, kdy je třeba vyklidit prostory po požáru či záplavách, nebo vyklidit pozůstalost. Na důvodu každopádně vůbec nezáleží. Profesionálům je vaše motivace jedno, prostory vyklidí v každém případě.

Vůbec nic nemusíte chystat

Prostě zavoláte, dohodnete datum a v daný den pracovníkům umožníte přístup do nemovitosti. Tím pro vás starosti končí. Sami demontují a rozloží nábytek, odpad napytlují, zastanou veškerou namáhavou práci. Problémem není ani kontaminovaný odpad jako fekálie či zkažené potraviny. Profesionálové si poradí se vším, zajistí dopravu, pracovníky a samozřejmě odvoz odpadu. Jsou schopní realizovat i dezinfekci, dezodorizaci, dezinsekci apod. Prostory prostě kompletně vyčistí.

Jaké jsou ceny vyklízení?

Záleží na množství odpadu. Cena se určuje podle velikosti vozu a podle toho, jak moc ho odpadem zaplníte. Respektive pracovníci ho vaším odpadem zaplní. Případně je možné účtovat dle kusů nábytku a dle naložení. Ceny se nastavují individuálně, takže nejlepší, co můžete udělat, je přímo kontaktovat firmu.

Publikováno: 23. 01. 2022

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam