Erotické podprsenky jsou součástí šatníku i životního stylu

Z nedávných průzkumů vyplynulo, že erotické prádlo je stále více žádané. Zvláště soupravy zahrnující erotické podprsenky a kalhotky. Minulost, kdy byl  sex  velké tabu tento druh prádla neznala. Dnes je tomu naopak a trh s erotickým prádlem bude ještě dlouho na vzestupu. Sexuální kontext je stále častější součástí reklam, filmů, seriálů a hudebních videoklipů. Podívejte se třeba  na videoklipy celosvětově známé zpěvačky Nicki Minaj. Jednoduše řečeno sex prodává a díky otevřenější společnosti je tomu víc, než kdykoli dříve.

Od bederní roušky až k erotickým typům spodního prádla

Mezi nejstarší dochované formy spodního prádla zakrývajícího intimní partie patří bederní roušky. Jejich nejstarší nálezy pochází z roku 7000 př.n.l. Od té doby ovšem lidstvo urazilo velký kus cesty. Spodní prádlo je dnes využíváno nejen k zakrytí intimních partií, ale také k zvýšení sexuální touhy. Na trhu s erotickým prádlem je víc než široký výběr podprsenek, kalhotek, podvazků i body kompletů a zájem o ně  stále roste. Je to právě spodní prádlo, erotické nevyjímaje,  které představuje důležitou část módního průmyslu a není divu, že se už dlouho předvádí na světových přehlídkových molech.

Znáte 5 nejčastějších typů podprsenek?

Současní výrobci nabízejí velké množství typů podprsenek rozdělených podle tvaru a funkce. Mezi základní typy patří:
  1. Push-up - zvětšuje poprsí a tvoří plnější dekolt.
  2. S kosticemi - tvoří dobrou podporu a tvar prsou.
  3. Sportovní - zmírňuje nepohodlí při fyzické aktivitě.
  4. Vyztužená - dodává správný tvar prsou.
  5. Bardotka - má otevřenější střih košíčků.

Jaký typ podprsenky zvolit ke svému outfitu?

Volba správné podprsenky se liší podle typu oblečení, které nosíme. K bílému tričku byste asivolily bílou podprsenku. Ale pravdou je, že se vám k bílému tričku bude nejlépe hodit podprsenka barvy vašeho těla. Pokud zvolíte přiléhavé tričko, bude viditelný každý šev nebo krajka navíc. Tím pádem je pak viditelná podprsenka, kterou máte na sobě. Proto je na místě zvolit hladký bezešvý materiál.   Co se týče šatů, které obepínají vaše tělo, může nastat problém. Jde o to, že pokud nemáte tělo modelky, šaty mohou zdůraznit nedokonalost vaší postavy. Řešením proto bude prádlo z pevného elastického materiálu, které tělo jemně stáhne.

Nákup spodního prádla, může být příjemný zážitek.

Pokud jde o nákup spodního prádla, ne vždy šlo o komfortní zážitek. Především muži se často necítili příliš dobře při vstupu do ženského oddělení obchodů s oblečením. Tohoto faktu si všiml i Američan Roy Raymond a rozhodl se pro to něco udělat. Stal se zakladatelem dnes již slavné sítě specializovaných obchodů, která kompletně změnila přístup k nakupování spodního prádla pro ženy.

Trápí vás, že nemáte vhodnou postavu pro erotické prádlo?

Internetových stránek či kamenných obchodů, které nabízejí dámské erotické prádlo různých značek a velikostí dnes najdete skutečně mnoho. Věříme, že i vy  v nich objevíte to, co co vám přesně padne. A pokud máte nějaké to kilo navíc, v dnešní době existuje spousta tipů a triků jak zhubnout. Člověk jen kolikrát potřebuje začít dělat věci trochu jinak, než obvykle. Například pokud to není nezbytné, místo dopravy autem zvolte raději procházku. Pokud máte rády dobré jídlo a pití, vyzkoušejte například varianty s nižším obsahem cukru. Máte v záloze osvědčený tip, jak se udržet v dobré kondici? Podělte se s námi o váš názor a napište nám komentář!

Publikováno: 07. 12. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam