Luxusní bydlení

Nové Chabry – neobyčejný developerský projekt, který nabídne více než od bydlení čekáte

Láká vás bydlení v některém z moderních developerských projektů a zároveň tíhnete k přírodním materiálům? Pak by vás mohly zaujmout nové byty v rezidenci Nové Chabry, které vybudovala skupina Star Group ltd. Na jejich výstavbu byly využity výhradně přírodní materiály a budoucí obyvatelé se mohou těšit na dřevěné plovoucí podlahy, dýhované interiérové dveře, kvalitní Euro okna a další prvky, které významně přispívají k jedinečné atmosféře, kterou je objekt protkán. Neméně atraktivní je i možnost výběru z pestré škály standardních i nadstandardních dlažeb a obkladů do koupelny. Tím samozřejmě výhody bydlení teprve začínají.

Unikátní je již samotný vstup do objektu, který má podobu bezpečnostních dveří. Autoři projektu moc dobře vědí, že bezpečnost a soukromí se nese ruku v ruce s celkovým komfortem a při projektování mysleli i na ně.

Všechny byty, kterých je 88, disponují vlastním měřidlem spotřeby vody, tepla a elektřiny. Zájemci si mohou vybrat mezi rozličnými dispozicemi od 1+kk až po 4+kk a součástí bytů ve vyšších patrech jsou i balkony s výhledem na malebné okolí objektu. Přízemním bytům náleží zahrada. I nejmenší byty jsou prostorné a jejich obytná plocha není menší než 39 metrů čtverečních a nerozlehlejší čtyřpokojové byty nabídnou více než 100 metrů čtverečních.

Dalším důvodem, proč do nejužšího výběru nového bydlení zahrnout právě Nové Chabry je i lokalita samotná. Nedaleko Nových Charbrů je vysoký vrch Ládví s lesoparkem zvaným Ďáblický ráj, jehož součástí je i hvězdárna. Neměli bychom zapomínat ani na přírodní park Daháň – Trója s botanickou a zoologickou zahradou a naučnou stezkou.

V okolí je i množství kulturních památek jako je Palác Svět, Libeňská a Karlínská synagoga, Kobylská střelnice či Grabova vila. Rodiče s dětmi ocení nedalekou mateřskou školu Chabráček a Základní školu Dolní Chabry. Občanskou vybavenost doplňují obchody (Penny Market, Bauhaus…) a lékárna. Spoj do centra prahy zaručuje množství autobusových a tramvajových spojů.

Další informace o projektu a možnost nezávazné rezervace najdete na webu pro projekt www.nove-chabry.cz. S rozhodováním si nedávejte na čas, zájem o bydlení v Nových Chabrech je skutečně velký a momentálně je k dispozici méně než polovina bytů. Nastěhování bude možné na jaře 2015.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.