Uncategorized

Bojíte se poničení fasády od sprejerů? Zkuste antigraffiti nátěr!

Zejména v městských čtvrtích lidé řeší opakující se problém poničené fasády kvůli graffiti. Odstranění graffiti navíc není levnou záležitostí. Proti tomuto neduhu se ale majitelé domů mohou účinně bránit, a to pomocí antigraffiti nátěru. Ten na fasádě vytvoří ochrannou vrstvu, ze které je pak možno díla sprejerů odstranit pouhým mokrým hadrem.

Graffiti dnes trápí majitele domů v každém městě. Popsané a pomalované nejsou jen budovy, ale také zastávky, zdi, ploty, zkrátka vše, na co se vejde alespoň malý nápis zdejších „umělců“.

Čištění graffiti

Mnoho majitelů domů, a to zejména bytových, již graffiti neřeší. Domy jsou proto ve spodní části v mnoha případech pomalované. U novějších a rodinných domů však malůvky sprejerů umí pořádně potrápit, a proto se majitelé těchto budov snaží vyčistit graffiti svépomocí. Tento počin však v některých případech končí ještě větším poničením fasády. Například kvůli použitému ředidlu barva prostoupí hlouběji do fasády a graffiti nezmizí, spíše dochází k jeho rozmazání.

Ochrana proti graffiti

K odstranění graffiti je možné zakoupit speciální odstraňovač graffiti. Mnohem lepší variantou však je, když sprejerům zamezíte v tvorbě graffiti pomocí antigraffiti nátěru. Ten sice fasádu před vznikem nápisů a kreseb neochrání, ale vytvoří alespoň ochrannou vrstvu, ze které pak barvu snadno odstraníte pouze pomocí mokrého hadru. Ochranná vrstva nijak nezmění barvu fasády a je možné pořídit i permanentní antigraffiti nátěr, který není nutné po každém omytí obnovovat.

Výrobky Graffiti Magic

Velice osvědčenými produkty pro odstraňování graffiti včetně ochranných vrstev na fasádu jsou výrobky značky Graffiti Magic. Jsou vyráběny za použití nanotechnologií vyvinutých ve Velké Británii a byly použity například na stadionech při olympijských hrách v roce 2012, které jsou čisté dodnes. Odstraňovače graffiti a antigraffiti nátěr této značky zakoupíte v e-shopu Envistore.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.