Rekonstrukce domu

Povrchové úpravy staveb Hanker: Profesionálové, kterým můžete důvěřovat

Zdá se vám, že fasáda vašeho domu už dávno nevypadá jako před lety? Pokud se na ni usadily nečistoty, které nelze odstranit běžným způsobem, nezbude vám, než ji nechat znovu natřít. V tomto ohledu je mnohem efektivnější najmout profesionální řemeslníky, kteří disponují adekvátním vybavením a poradí vám optimální technologické řešení. Správnou volbou je renomovaná společnost Hanker s.r.o., která provádí komplexní povrchové úpravy staveb. Proč byste měli svou důvěru a finanční prostředky svěřit odborníkům z táborské firmy?

Veškeré malířské a natěračské práce v exteriérech a interiérech

Hanker působí na trhu již od roku 1990 a má na kontě nespočet realizací. Činnost firmy spočívá v natěračských a malířských pracích, a to včetně práce ve výškách do 11 m. Malíři a natěrači Tábor provádí nátěry fasád, nátěry KDK, protipožární a jiné speciální nátěry a další činnosti související s povrchovou úpravou staveb.

Natěrači a malíři Tábor vám přijdou vhod i v případě renovace interiéru. Postarají se o malířské práce uvnitř vašeho domu a poskytnou vám odborné poradenství. Mimo jiné provádí také tapetování a vnitřní stěrkové omítky.

Spolehlivý generální dodavatel stavebních činností

Jihočeská firma se zároveň dlouhodobě zabývá i stavební činností. Především pak řízením a realizací staveb ve spolupráci s dalšími prověřenými subjekty. Hanker dbá na špičkovou kvalitu odvedené práce a lpí na striktním dodržování termínů. Máte-li v plánu náročnější rekonstrukci domu a obáváte-li se, že stavební firma nedodrží své závazky, obraťte se s důvěrou na tohoto generálního dodavatele. V portfoliu referencí narazíte například na rekonstrukci pobočky České pojišťovny, rekonstrukce fasád základních škol či fasádu Valdštejnského paláce.

Chcete-li se o činnosti společnosti Hanker dozvědět další informace, hledejte je na www.hanker.cz. S jihočeskou firmou spolupracují zákazníci ze soukromého, komerčního i státního sektoru. Nezávisle na velikosti zakázky vždy získáte osobní přístup a velmi výhodné cenové podmínky.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.