Povrchové úpravy staveb Hanker: Profesionálové, kterým můžete důvěřovat

Zdá se vám, že fasáda vašeho domu už dávno nevypadá jako před lety? Pokud se na ni usadily nečistoty, které nelze odstranit běžným způsobem, nezbude vám, než ji nechat znovu natřít. V tomto ohledu je mnohem efektivnější najmout profesionální řemeslníky, kteří disponují adekvátním vybavením a poradí vám optimální technologické řešení. Správnou volbou je renomovaná společnost Hanker s.r.o., která provádí komplexní povrchové úpravy staveb. Proč byste měli svou důvěru a finanční prostředky svěřit odborníkům z táborské firmy?

Veškeré malířské a natěračské práce v exteriérech a interiérech

Hanker působí na trhu již od roku 1990 a má na kontě nespočet realizací. Činnost firmy spočívá v natěračských a malířských pracích, a to včetně práce ve výškách do 11 m. Malíři a natěrači Tábor provádí nátěry fasád, nátěry KDK, protipožární a jiné speciální nátěry a další činnosti související s povrchovou úpravou staveb. Natěrači a malíři Tábor vám přijdou vhod i v případě renovace interiéru. Postarají se o malířské práce uvnitř vašeho domu a poskytnou vám odborné poradenství. Mimo jiné provádí také tapetování a vnitřní stěrkové omítky.

Spolehlivý generální dodavatel stavebních činností

Jihočeská firma se zároveň dlouhodobě zabývá i stavební činností. Především pak řízením a realizací staveb ve spolupráci s dalšími prověřenými subjekty. Hanker dbá na špičkovou kvalitu odvedené práce a lpí na striktním dodržování termínů. Máte-li v plánu náročnější rekonstrukci domu a obáváte-li se, že stavební firma nedodrží své závazky, obraťte se s důvěrou na tohoto generálního dodavatele. V portfoliu referencí narazíte například na rekonstrukci pobočky České pojišťovny, rekonstrukce fasád základních škol či fasádu Valdštejnského paláce.
Chcete-li se o činnosti společnosti Hanker dozvědět další informace, hledejte je na www.hanker.cz. S jihočeskou firmou spolupracují zákazníci ze soukromého, komerčního i státního sektoru. Nezávisle na velikosti zakázky vždy získáte osobní přístup a velmi výhodné cenové podmínky.

Publikováno: 09. 11. 2015

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: malíři tábor | natěrači tábor | povrchové úpravy staveb