Skvělé tipy

Domácí privátní wellness potěší ducha i tělo

Wellness centra zavřeli, což znamená, že relaxaci se vám nedostává tak často, jak jste byli zvyklí. A to je opravdu škoda. Neustále pociťujete ten nahromaděný stres, který vám koluje v žilách a který nemáte prostor uvolnit. Proto se nabízí otázka, jak se chcete napětí zbavit? Jak jinak chcete relaxovat? Jednou z možností je, pořídit si privátní wellness, jehož součástí budou nejen luxusní sauny, ale také venkovní vířivky.

Možná si říkáte, že domácí wellness je výsadou jenom bohatých. Jenže opak je pravdou. Domácí wellness si díky své příznivé ceně můžete pořídit i vy jakožto “běžný smrtelník”. Ceny jsou totiž víc než přijatelné.

Pro potěšení ducha i těla

Pokud si domů pořídíte privátní wellness, můžete relaxovat prakticky každý den v roce. Nemusíte se ohlížet na otevírací dobu, nemusíte platit vstupné. Zkrátka jen obléknete plavky, zapnete bublinky a můžete relaxovat pěkných pár minut. A to se vyplatí, nemyslíte? To je velmi lákavá představa!

Není sporu ani pochyb o tom, že privátní wellness potěší tělo i duch člověka. Ať už budete svůj volný čas trávit v sauně nebo ve vířivce, v každém případě dojde k celkovému uvolnění těla a psychické stránce se velice uleví.

Otázka k zamyšlení: Otužování, sauna, plavání a vířivka jde dohromady, ale každému vyhovuje něco jiného. Zkuste sami, co vaše tělo má nejraději a má smysl dlouhodoběji praktikovat.

Vířivka i sauna můžou stát třeba na zahradě

Ptáte se, jak vůbec privátní wellness umístit? Vždyť doma nemáte tolik prostoru! Nikde se však nepíše, že se vířivka stejně jako sauna musí ukrývat pod vaší střechou. Stačí, když si uděláte prostor třeba na zahradě.

V obou případech mohou být relaxační pomocníci obehnáni dřevem, což vytvoří opravdu rustikální a do zahrady zapadající vzhled. Když jim postavíte třeba jen menší přístřeší, vytvoříte tím naprosto kouzelné místo na své zahradě, které bude zároveň oázou klidu.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.