Atraktivní byty v Brně najdete i mimo centrum

Důvod, který nás vede k migraci do větších měst, je jasný. Vlastně je jich hned několik a nejde jen o dostatek dobře placených pracovních míst, ale také zábavu a kulturu. A to, že spousta (především mladých) lidí ve velkém migruje do Prahy, vás jistě nepřekvapí, ale proč se velkému zájmu těší i Brno? Podle statistik zájem o bydlení v moravské metropoli rok od roku stoupá a pokud vám nejde do hlavy, čím nás tato lokalita přitahuje, udělejte si do ní alespoň krátký výlet. Pochopíte, že i Brno toho má opravdu hodně co nabídnout a navíc vás uhrane harmonickými přírodními scenériemi v jeho bezprostředním okolí.

Proč bydlet v Brně?

Brno je, podobně jako Praha, centrum vzdělanosti a kultury. Pravidelně se zde pořádají nejrůznější akce a stále je zde co dělat. Nabídka pracovních míst je slušná a dalším argumentem je výše zmíněná bezprostřední blízkost přírody. Ale dost bylo superlativů o Brně jako takovém, obrázek si můžete udělat sami. Zaměřme se teď na prodej bytů, konkrétně na lokalitu Šlapanice, kde jsou momentálně k mání bytové jednotky v rámci nového projektu Brněnská pole.

Bydlení na okraji Brna má své kouzlo i výhody

Šlapanice dokazují, že atraktivní nejsou jen byty v samotném centru, ale také na okraji města. V podstatě se není čemu divit, i periferní oblasti s dobrou občanskou vybaveností zaručují vysoce kvalitní bydlení. Snoubí klid a dostatek relaxačních ploch s možností kdykoliv vyrazit do centra dění. Pro rodiny s dětmi a starší páry ideální, nemyslíte? Na své si však přijdou také mladší ročníky, které nevyžadují ruch velkoměsta takříkajíc non-stop.

Nové byty ve Šlapanicích slibují vysoký standard

Ve Šlapanicích vyrostl moderní bytový projekt Brněnská pole, který všechny výše zmíněné atributy venkovské části velkého města splňuje do puntíku. Prodej bytů 1+kk, 2+kk a 3+kk se setkal s velmi kladnou odezvou a to nejen kvůli přednostem lokality samotné, ale samozřejmě i kvality objektu a jednotlivých bytů. Ty jsou prostorné, prosvětlené a vybavené kvalitními materiály. Prohlédnout si je můžete na www.brnenskapole.cz.

Publikováno: 27. 05. 2014

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: byty šlapanice | nové byty brno venkov | prodej bytů brno šlapanice | šlapanice u brna