Skvělé tipy

Jak doma využít staré nepotřebné kartonové krabice

Máte na půdě hromadu nevyužitých kartonových krabic a nevíte si rady, zda pro ně ještě naleznete využití? Krabice mohou sloužit jako úložný prostor pro věci, které nepoužíváte, ale na druhou stranu je nechcete vyhodit. Také budou užitečným pomocníkem například při stěhování. Ovšem tento skvělý materiál lze využít i několika dalšími způsoby. V následujících řádcích vám poradíme, jak využít staré nepotřebné kartonové krabice a zužitkovat je.

Nemusí sloužit pouze pro výše zmíněné uskladnění či archivaci – využití mají více než byste čekali. Krabice na stěhování není radno vyhazovat, protože z nich můžete vyrobit celou řadu věcí. Nemáte na vyrábění čas? V tom případě kartonové krabice ocení váš váš kotel, protože jde o dobře hořlavý materiál. Ovšem pokud vás přeci jen zajímá, jaké výrobky lze z kartonových krabic vyrobit – jste na správném místě.

Zabavíte děti, vyrobíte nábytek i dekorace

Máte malé děti a chcete jim udělat zábavný program? Z kartonových krabic můžete začít vyrábět masky na karneval. K tomu vám stačí pouze vodové barvy nebo „temperky“, ale určitě si poradíte i s voskovkami. Z kartonových krabic můžete vyrobit také různé skříňky, police nebo třeba rámečky na fotografie. Možností je opravdu široké spektrum.

Pokud však doma nemáte naskladněné hromady krabic, nezoufejte. Objednat si je můžete třeba od Komplexmatu. Preferujete raději papírové nebo kartonové krabice? Jestli přemýšlíte, že se pustíte do výroby výše zmíněné skříňky nebo police, sáhněte po kartonové krabici pětivrstvé – jsou totiž odolnější a udrží větší hmotnost předmětů, protože se vyrábějí z pětivrstvé vlnité lepenky. Existují i tak odolné kartonové krabice, že jim nedělá problém unést i velice těžké předměty.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.